Vodní zážitky

Jste stejný živel jako voda? To pro vás budou vodní zážitky tou správnou volbou. Vrhněte se do nich po hlavě a vyberte si takový, se kterým se naladíte na tu správnou vlnu.


Vodní zážitky

- 500 Kč Nejprodávanější

Vícero lokalit.

Brandýs nad Labem, Praha, Příbram, Slapy , Lipno, Olomouc

2 499,- od 1 999,-

- 500 Kč Novinka

Praha - Vrané nad Vltavou

2 199,- od 1 699,-

- 700 Kč Novinka

Praha - Vrané nad Vltavou

3 999,- od 3 299,-

- 1000 Kč Novinka

Praha - Vrané nad Vltavou

5 999,- od 4 999,-

20% sleva

Hradec Králové (Předměřice)

1 999,- 1 599,-

Nejprodávanější

Praha

od 2 100,-

Ověřeno Darinou Nejprodávanější
Novinka

Černá v Pošumaví

1 899,-

Český Krumlov

od 1 195,-

Český Krumlov

od 1 515,-

Hluboká nad Vltavou

2 990,-

Lipno

10 900,-


Vodní zážitky

Jste stejný živel jako voda? To pro vás budou vodní zážitky tou správnou volbou. Vrhněte se do nich po hlavě a vyberte si takový, se kterým se naladíte na tu správnou vlnu.

Kapitánské zkoušky

Objevte pravidla malého plavidla a naučte se kormidlovat jako nefalšovaný kapitán. S profesionálem se naučíte vše potřebné.

Lodě a jachting

Vyrazte na vodu a užijte si nenahraditelný klid, který se vám během plavby na jachtě či plachetnici naskytne. A nebo naopak vyzkoušejte pořádnou jízdu, která rozčeří stojaté vody.

Party loď

Vyměňte projednou kluby za pořádnou party s přáteli na lodi, kde všechny starosti odplavou do neznáma a vy zažijete příliv endorfinů.

Paddleboard

Ať už se rozhodnete vyzkoušet sólovou jízdu nebo se na paddleboard vydat až v šesti lidech, rozhodně vás bude čekat skvělá zábava okořeněná adrenalinem.

Rafting

Láká vás pořádný adrenalin a zdolání rozdivočelých vod je pro vás výzvou, kterou prostě musíte pokořit? Raft už čeká na vyplutí.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.