Mám poukaz |

Vodní zážitky

Jste stejný živel jako voda? To pro vás budou vodní zážitky tou správnou volbou. Vrhněte se do nich po hlavě a vyberte si takový, se kterým se naladíte na tu správnou vlnu.

Kapitánské zkoušky

Objevte pravidla malého plavidla a naučte se kormidlovat jako nefalšovaný kapitán. S profesionálem se naučíte vše potřebné.

Lodě a jachting

Vyrazte na vodu a užijte si nenahraditelný klid, který se vám během plavby na jachtě či plachetnici naskytne. A nebo naopak vyzkoušejte pořádnou jízdu, která rozčeří stojaté vody.

Party loď

Vyměňte projednou kluby za pořádnou party s přáteli na lodi, kde všechny starosti odplavou do neznáma a vy zažijete příliv endorfinů.

Paddleboard

Ať už se rozhodnete vyzkoušet sólovou jízdu nebo se na paddleboard vydat až v šesti lidech, rozhodně vás bude čekat skvělá zábava okořeněná adrenalinem.

Rafting

Láká vás pořádný adrenalin a zdolání rozdivočelých vod je pro vás výzvou, kterou prostě musíte pokořit? Raft už čeká na vyplutí.


20% sleva

vícero lokalit

1 999,- od 1 599,-

nejprodávanější
Ověřeno Darinou nejprodávanější
Videozáznam zdarma

Praha

2 750,-

Novinka

Praha

od 5 990,-

Praha - Modřany

2 999,-

vícero lokalit

1 699,-

Černá v Pošumaví

1 899,-

Český Krumlov

od 1 515,-

Praha - Modřany

4 999,-

Přístaviště Spytihněv

od 999,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.