Barber shop

I pro muže máme zážitky, které vyhoví jejich potřebách ohledně péče o svůj zevnějšek.Barber shop

I pro muže máme zážitky, které vyhoví jejich potřebách ohledně péče o svůj zevnějšek.

Střih jako z módního časopisu

Barber shopy se poslední roky těší obrovské oblibě a není se čemu divit. Zkušení barbeři dokáží hotové divy. To se týká jak samotných účesů, tak i vousů, kterým věnují stejnou péči. Těšit se ale nemusíte jen na samotné stříhání, ale do péče je zahrnuta i masáž hlavy a ošetření pleti. A abyste se při tom všem cítili jako v opravdovém gentlemanském klubu, po ruce budete mít sklenku s whisky.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.