Paddleboardové zážitky

Popadněte pádlo a vyplujte za touto sportovně-relaxační aktivitou, při které si můžete užít originální výlet po vodní hladině.


Paddleboardové zážitky


Paddleboardové zážitky

Popadněte pádlo a vyplujte za touto sportovně-relaxační aktivitou, při které si můžete užít originální výlet po vodní hladině.

Variace dle potřeby

Na paddleboard se můžete vydat jak sólově, tak i až v šesti lidech. Velikosti prkna se proto různě liší a každé z nich má trochu jiné vlastnosti. Třeba to, na které se vás vejde několik, má o dost lepší stabilitu a nemusíte se tak bát případného převrácení do vody. Paddleboard je sám o sobě bezpečným sportem, při kterém můžete sedět, kleček, stát a nebo dokonce cvičit jógu. V ruce pak máte pádlo, kterým v podstatě řídíte směr, kterým plujete.

Pro mladší i starší

Díky své bezpečnosti a různých variantách využití je paddleboard vhodný i pro širokou věkovou hranici lidí. Vyrazit na vodu tak můžou jak děti, tak i ti v seniorním věku.

Pro mladší i starší

Vyrazit na paddleboardy můžete do krásného Českého Krumlova, ve kterém si z hladiny vody užijete jeho historické centrum. Pokud to tam máte daleko, tak ještě můžete dojet do Železného Brodu nebo Děčína.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.