Šachové kurzy

Dejte šach mat nudě a ponořte se do tajů této ikonické hry s figurkami.

5 (1 recenze)

Šachové kurzy


Šachové kurzy

Dejte šach mat nudě a ponořte se do tajů této ikonické hry s figurkami.

Šachové kurzy pro začátečníky

Naučit se úplné základy šachové hry můžete i v pohodlí vlastního domova. Zkušení hráči vám vysvětlí potřebné základy, bez kterých se neobejdete. Po kurzu sami uvidíte, jak se vaše šachové schopnosti dostaly na úplně novou úroveň. Vydat se ale můžete i do Prahy a to klidně třeba s partou kamarádů. Společně si pod vedením šachového trenéra zlepšíte znalost základních šachových principů a tréninkových metod.

Pro pokročilé hráče

Zahrát si můžete přímo s profesionálním trenérem a juniorským mistrem ČR Martinem Hollanem. Vše se bude odvíjet od míry vašich šachových schopností. Kurz bude tedy dělaný na míru podle toho, jak dobří v šachách jste.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.