Pilotem na zkoušku

Splňte si sen a vydejte se do oblak po vlastní ose. Ano, i vy se můžete na malou chvíli stát pilotem, který zvládne řízení letadla.


Pilotem na zkoušku

Náš tip

Praha - Letňany

2 890,-

Náš tip

Praha - Letňany

7 790,-

vícero lokalit

okres Příbram, Mladá Boleslav, Brno - Tuřany, Ostrava, Erpužice , Praha

od 2 400,-

okres Příbram

5 599,-

vícero lokalit

Plzeň, Karlovy Vary, Hradec Králové, Brno - Tuřany, Praha, České Budějovice, Benešov, Roudnice nad Labem, Ostrava, Sazená

od 5 600,-

vícero lokalit

Znojmo - Miroslav, Praha - Letňany, Ostrava - Mošnov

od 5 400,-

Česká Lípa

od 4 600,-


Pilotem na zkoušku

Splňte si sen a vydejte se do oblak po vlastní ose. Ano, i vy se můžete na malou chvíli stát pilotem, který zvládne řízení letadla.

Vzhůru k nebesům

Do kabiny opravdového letadla se vydáte spolu se zkušeným pilotem, který s vámi celý let zvládne na jedničku a v případě potřeby do řízení zasáhne. Samozřejmě se postará o vše potřebné, co byste vy nezvládli. Ale až přijde vhodná chvíle v oblacích, předá vám řízení a vy budete v sedmém nebi. V mžiku z vás bude pilot, i když jen na zkoušku. se můžete dostat do kabiny i vrtulníku či vírníku.

Jen jako

Netroufáte si na opravdový let tisíce metrů nad zemí? Máme řešení. Díky moderním technologiím se můžete vydat na prvotřídní simulátor, na kterém se učí budoucí piloti. Jde o věrnou repliku opravdového letadla, na které si vyzkoušíte nejrůznější manévry. Hlavní zkouškou pak bude, jestli se všemi imaginárními cestujícími zvládnete v pořádku přistát.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.