Mám poukaz |

Let stíhačkou

Zažijte nevšední zážitek a užijte si seznamovací let v kabině opravdové stíhačky MIG 15. Necítíte-li se na takovou dávku adrenalinu, můžete zážitek alespoň částečně vynahradit v prvotřídním simulátoru stíhačky Hornet, Spitfire anebo F16.

Proměňte se v pilota

Rádi jste si jako malí hráli na vojáky a stíhačka byla kromě tanku dalším prostředkem, který jste toužili vyzkoušet? Teď máte jedinečnou příležitost se proměnit v armádního pilota. Simulovaný let v moderní bojové stíhačce F16 nabízí 7 metrů širokou projekci, reálné síly v řízení a plně funkční kokpit. Zážitkem vás mohou provést jak zkušení instruktoři, tak skuteční piloti. Řízení sice budou ve vašich rukách, ale s sebou si můžete jako doprovod vzít až tři diváky, kteří váš neopakovatelný let budou moc zažít také.

 


Letiště Hradec Králové

od 57 000,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.