Lety vrtulníkem

Užijte si krásný výhled s hlavou v oblacích díky letu ve vrtulníku, který oproti klasickému letadlu dodá letu větší špetku adrenalinu.


Lety vrtulníkem

Hradec Králové

4 840,-

Mladá Boleslav

od 6 965,-

Hradec Králové

7 200,-

Roudnice nad Labem

3 599,-

vícero lokalit

Roudnice nad Labem, Mladá Boleslav

od 6 100,-

Roudnice nad Labem

od 3 599,-

Roudnice nad Labem

1 399,-


Lety vrtulníkem

Užijte si krásný výhled s hlavou v oblacích díky letu ve vrtulníku, který oproti klasickému letadlu dodá letu větší špetku adrenalinu.

Odpoutejte se od země

K nebesům můžete vzletět sami, máte-li rádi soukromí. Upřednostňujete-li kolem sebe přátele, vyzkoušejte vyhlídkový let pro 3. Díky zkušenému pilotovi zažijete hladký průběh letu, při kterém si budete užívat nenahraditelné výhledy na města, lesy, louky a památky pod vámi.

Pro odvážlivce

Dřímá ve vás takový kus odvahy, že byste si i troufli na samotné řízení vrtulníku? Vaše přání je naším rozkazem. Po boku profesionálního pilota si vyzkoušíte, jaké to je mít řízení opravdového vrtulníku pod vlastní kontrolou. Jde o zážitek na celý život, na takový adrenalin jen tak nezapomenete.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.