Mám poukaz |

Zážitkové kurzy

Využijte volný čas k naučení se něčeho nového. Třeba zrovna objevíte vášeň pro něco, co se stane vaším novým koníčkem a radostí ze života.

Baristický kurz

Hotový ráj pro všechny kávomily, kteří chtějí hlouběji proniknout do tajů přípravy kávy. Zkušený barista vás zasvětí do všech pravidel a postupů, bez kterých by to nešlo. Chcete-li více, zkuste nadstavbový kurz Latte art.

Povolání na zkoušku

Kdo se jako malý netoužil stát kominíkem, automechanikem nebo bagristou. I když už jsou dětská léta za námi, příležitost vyzkoušet si vysněné povolání se vším všudy tu stále je.

Výroba kosmetiky

Vždy vás lákala představa vlastního kosmetického produktu? S pomocí zkušeného odborníka si ten svůj vysněný můžete vyrobit z vámi zvolených ingrediencí.

Kurzy sushi

Kdo by nemiloval jedno z nejvýznamnějších jídel japonské kuchyně. Teď máte jedinečnou možnost naučit se připravovat sushi nejen v restauraci či ve studiu, ale i v pohodlí vašeho domova.

Kurzy přežití

Otestujte své hranice a pokořte zábrany způsobem, při kterém se naučíte přežít v divočině za nepříliš vlídných podmínek.

Škola smyku

Naučte se poradit si s krizovou situací, která na silnici může potkat každého z nás. Umět zareagovat včas a správně vyhodnotit riziko je něčím, co se doopravdy může hodit. Získejte jistotu za volantem ve škole smyku.

Sportovní kurzy

Nadšení sportovci jistě ocení možnost vyzkoušet si sportovní aktivitu, o které doteď třeba ani nevěděli, že existuje. Kurzy také poslouží k prohloubení vědomostí z daného sportu.


Ověřeno Darinou nejprodávanější

Ostrov u Macochy

1 490,-

nejprodávanější

Praha - Průhonice

1 290,- 1 095,- 15% sleva

nejprodávanější

Jilemnice

2 190,-

nejprodávanější

Plzeň

od 1 580,-

nejprodávanější
nejprodávanější
Novinka

Praha

od 3 000,-

Novinka

Lety u Dobřichovic

16 000,-

Novinka

Lety u Dobřichovic

3 500,-

Novinka

Lety u Dobřichovic

3 900,-

Novinka

Hradčany - Brno venkov

1 299,-

Novinka

Hradčany - Brno venkov

3 990,-

Novinka

Hradčany - Brno venkov

3 490,-

Vícero lokalit

od 699,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

Prožijte nezapomenutelné chvíle s Vašimi blízkými – darujte jim zážitek jako dárek a ukažte jim, jak moc si jich vážíte, jak moc je máte rádi! Naše zážitková agentura Vám umožní darovat netradicní dárky a potešit tak opravdu každého. Dárky od Alergie potešily už sta tisíce zákazníku.