Zážitkové kurzy

Využijte volný čas k naučení se něčeho nového. Třeba zrovna objevíte vášeň pro něco, co se stane vaším novým koníčkem a radostí ze života.


15% sleva

Praha - Průhonice

1 290,- 1 095,-

nejprodávanější

Loukovec

2 450,-

Ověřeno Darinou nejprodávanější
nejprodávanější

Plzeň

od 1 780,-

Ověřeno Darinou nejprodávanější

Vícero lokalit

1 399,-

náš tip

Praha - Letňany

4 790,-

Ověřeno Darinou náš tip

Ostrov u Macochy

1 490,-

Kolín

4 900,-

okres Česká Lípa

2 399,-

vícero lokalit

od 4 330,-

Únětice u Prahy

1 890,-

Bečov nad Teplou

od 2 999,-

Bečov nad Teplou

od 1 499,-

Praha/Čestlice

od 1 790,-


Zážitkové kurzy

Využijte volný čas k naučení se něčeho nového. Třeba zrovna objevíte vášeň pro něco, co se stane vaším novým koníčkem a radostí ze života.

Baristický kurz

Hotový ráj pro všechny kávomily, kteří chtějí hlouběji proniknout do tajů přípravy kávy. Zkušený barista vás zasvětí do všech pravidel a postupů, bez kterých by to nešlo. Chcete-li více, zkuste nadstavbový kurz Latte art.

Povolání na zkoušku

Kdo se jako malý netoužil stát kominíkem, automechanikem nebo bagristou. I když už jsou dětská léta za námi, příležitost vyzkoušet si vysněné povolání se vším všudy tu stále je.

Výroba kosmetiky

Vždy vás lákala představa vlastního kosmetického produktu? S pomocí zkušeného odborníka si ten svůj vysněný můžete vyrobit z vámi zvolených ingrediencí.

Kurzy sushi

Kdo by nemiloval jedno z nejvýznamnějších jídel japonské kuchyně. Teď máte jedinečnou možnost naučit se připravovat sushi nejen v restauraci či ve studiu, ale i v pohodlí vašeho domova.

Kurzy přežití

Otestujte své hranice a pokořte zábrany způsobem, při kterém se naučíte přežít v divočině za nepříliš vlídných podmínek.

Škola smyku

Naučte se poradit si s krizovou situací, která na silnici může potkat každého z nás. Umět zareagovat včas a správně vyhodnotit riziko je něčím, co se doopravdy může hodit. Získejte jistotu za volantem ve škole smyku.

Sportovní kurzy

Nadšení sportovci jistě ocení možnost vyzkoušet si sportovní aktivitu, o které doteď třeba ani nevěděli, že existuje. Kurzy také poslouží k prohloubení vědomostí z daného sportu.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.