Beauty & zdraví

Zdraví máme jen jedno, proto je důležité si umět dopřát cenné chvíle odpočinku.


Beauty & zdraví

Praha

1 580,-

akční cena
akční cena

Praha

2 090,-

Praha

3 830,-

Praha

3 770,-

vícero lokalit

Praha , Brno, Říčany u Prahy, Ostrava

2 360,-

vícero lokalit

Praha , Říčany u Prahy, Brno, Ostrava

2 810,-


Beauty & zdraví

Zdraví máme jen jedno, proto je důležité si umět dopřát cenné chvíle odpočinku.

Wellness

Masáže jsou klíčem ke spokojené duši i tělu. V naší nabídce máme pestrý výběr nejrůznějších typů, od olejové po tantrickou masáž. Šikovné ruce masérek si můžete ale užít i při nějakém z wellnessových pobytů, při kterých vám bude k dispozici i sauna a vířivka.

Kosmetické procedury

Vnější vzhled je sice naší skořápkou, ale odráží i naši vnitřní spokojenost. Zajděte proto na pleťovou kúru, která vaši tvář dokonale rozzáří. Neodbývejte ani své vlasy a udělejte si čas na návštěvu vlasového salónu. U nás můžete zažít dokonalou proměnu. Ale i pánové u nás najdou zážitky, které je hodí do vnitřní i vizuální pohody. V Barber shopu dokáží vykouzlit nejmodernější účesy, ke kterým sladí i střih vousů. A že je péče o nehty jen dámskou záležitostí? Kdepak, manikúra a pedikúra by se měly týkat i gentlemanů.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.