Lukostřelecké zážitky

Řadíte se mezi fanoušky fantasy filmů, ve kterých se hrdinové ohánějí luky a kušemi proti bájným stvořením? Naučte se mít podobně vychytanou mušku i vy díky těmto kurzům.


Lukostřelecké zážitky

Kolín

od 1 899,-

Netolice

od 1 200,-

Netolice

od 1 400,-

vícero lokalit

Turnov, Liberec, Mladá Boleslav, Jičín, Praha - Dolní Počernice, Hradec Králové

od 799,-


Lukostřelecké zážitky

Řadíte se mezi fanoušky fantasy filmů, ve kterých se hrdinové ohánějí luky a kušemi proti bájným stvořením? Naučte se mít podobně vychytanou mušku i vy díky těmto kurzům.

Trefa do černého

Rádi jste si jako malí hráli na indiány? To pro vás bude lukostřelecký zážitek trefou do černého. Není to totiž tak jednoduché, jak se asi může zdát. Proto vás do světa luků zasvětí zkušený instruktor, který vám poví nejen něco z jejich historie, ale hlavně vás naučí správné držení, natažení, míření a další nezbytnosti. Vsadíme se, že na konci kurzu se trefíte přímo do středu. A upřednosňujete-li zbraně razantnější, tak zkustře střelbu z kuše.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.