Večeře s výhledem

Co si takhle trochu okořenit večeři a zažít ji v nejvyšší stavbě v Praze? Večeře v Žižkovské věži vás dostane do kolen. Nezpomenutelný výhled zažijete také z Tančícího domu i restaurace Aureole.


Večeře s výhledem

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Praha

2 900,-

Omezená kapacita

Praha

od 3 249,-

Omezená kapacita

Praha

od 4 269,-

Omezená kapacita

Večeře s výhledem

Co si takhle trochu okořenit večeři a zažít ji v nejvyšší stavbě v Praze? Večeře v Žižkovské věži vás dostane do kolen. Nezpomenutelný výhled zažijete také z Tančícího domu i restaurace Aureole.

Na vlně vytříbených chutí

V této pražské dominantě se usadíte v obdivuhodných 66 metrů nad zemí v prostředí unikátní restaurace Oblaca a necháte si naservírovat špičkovou gastronomii, která si bude hýčkat vaše chuťové smysly. V nabídce tu jsou sezónní jídla, ale na své si přijdou i vyznavači regionální kuchyně v moderním provedení. Nejlepší vína, české pivo i originální drinky z baru jsou podtržením už tak báječného zážitku.

Žižkovská věž

Žižkovská věž, které se také říká Žižkovská televizní věž nebo Žižkovský vysílač, se řadí mezi architektonické dominanty Prahy. Tento unikát se nachází na rozhraní Vinohrad a Žižkova. Asi nikomu neunikla batolata, která lezou po věži nahoru jako horolezčata. Ty má na svědomí umělec David Černý. Po věži šplhají už pěkných dvacet let. Věž každopádně neslouží pouze jako vyhlídka, ale nachází se zde i restaurace, bar, bistro a dokonce i SKY SUITE hotel.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.