Zážitky s virtuální realitou

Milovníky dobrodružných výprav jistě potěší vyzkoušení virtuální reality, díky které budou moci na vlastní oči objevit úplně nové a vlastně i staré světy.


Zážitky s virtuální realitou


Zážitky s virtuální realitou

Milovníky dobrodružných výprav jistě potěší vyzkoušení virtuální reality, díky které budou moci na vlastní oči objevit úplně nové a vlastně i staré světy.

Bude se vám tajit dech

Vydejte se na lokace, o kterých se vám doteď pouze snilo. Je libo se podívat do doby bohů antického Řecka? Není problém. Jestli více toužíte po objevení egyptských pyramid, nebo jiných fascinujících světů, stačí říct. Volba místa je na vás, stejně jako aktivity, které se chystáte podniknout- od procházek po plnění zajímavých úkolů.

Zpestření běžných zážitků

Máte rádi únikové hry? Tak co jednu takovou zažít, ale ve virtuální realitě. Logické hlavolamy budete řešit na napínavých místech jako z filmu. Ale i takový větrný tunel si můžete povýšit o level výš a zažít ho v obklopení virtuální realitou. Už samotný indoor skydiving má co do sebe, ale v tomto podání se dočkáte dvojnásobné nálože adrenalinu.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.