Wellness pro dva

Také jste unaveni každodenními starostmi a chcete rozptýlit sebe i svého partnera či partnerku? Vyzkoušejte některý ze zážitků z kategorie Romantika pro dva.

4.8 (306 recenzí)

Wellness pro dva

Náš tip

vícero lokalit

Praha, Brno, Karlovy Vary, Říčany u Prahy

2 880,-

Praha

3 830,-

Plzeň – Černice

3 690,-

- 400 Kč

Praha

7 250,- 6 850,-

Jindřichův Hradec

990,-

Frýdlant v Čechách

1 319,-

Ústí nad Labem

2 880,-

Chodová Planá

2 750,-

Litoměřice

2 299,-


Wellness pro dva

Také jste unaveni každodenními starostmi a chcete rozptýlit sebe i svého partnera či partnerku? Vyzkoušejte některý ze zážitků z kategorie Romantika pro dva.

Užijte si se svým miláčkem třeba wellness na lodi, chmelovou lázeň s masáží, thajskou masáž pro dva nebo relaxaci v oblacích s romantickou večeří.

Ať už se rozhodnete pro romantiku pro dva při wellness a relaxačních zážitcích nebo zvolíte odpočinek ve dvou v aquaparku, neuděláte chybu.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.