Pivní lázně

Netradiční wellness v podobě pivních lázní nadchne nejen zaryté pivaře. Tento oblíbený zlatavý mok dělá nejen hezká těla, ale má i blahodárné účinky na zdraví.


Pivní lázně


Pivní lázně

Netradiční wellness v podobě pivních lázní nadchne nejen zaryté pivaře. Tento oblíbený zlatavý mok dělá nejen hezká těla, ale má i blahodárné účinky na zdraví.

Bohatá historie

Pivní lázně nejsou ničím novým, jejich kouzlu propadli už ve staré Číně i Egyptě před dvěma tisíci lety. Co se ale za jejich úspěchem skrývá? Lidstvo si je zamilovalo pro jejich pozitivní účinky působící na zlepšení imunity a i jako podporu léčby nemocí. Vždyť už naše babičky používaly pivovarské kvasnice v léčitelství. Velký boom pak přišel v Německu na konci 20. století, kdy se do horkých koupelí začalo přidávat pivo.

Pozitivní působení na zdraví

Při lázni se mírně zvýší srdeční činnost, což aktivuje krevní oběh a ve výsledku dochází k pozitivnímu působení na cévní soustavu. Při proceduře se uvolňují i svaly a prohřívají klouby. V neposlední řadě dochází i k uvolňování kožních pórů, ze kterých se následně dostávají škodlivé látky. Při samotné koupeli samozřejmě můžete pivo popíjet a přijímat tak do sebe více než 30 minerálů a stopových prvků.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.