Raftingové zážitky

Jsou vám blízké vodní aktivity a rádi si je zpestříte špetkou adrenalinu? To musíte vyrazit na raft a zdolat vodní toky různých stupňů obtížnosti.


Raftingové zážitky

Český Krumlov

od 1 195,-

Český Krumlov

od 1 515,-

Děčín

od 2 200,-

Sušice

1 599,-


Raftingové zážitky

Jsou vám blízké vodní aktivity a rádi si je zpestříte špetkou adrenalinu? To musíte vyrazit na raft a zdolat vodní toky různých stupňů obtížnosti.

Zvýší se vám tep

Poklidnou jízdu s raftem rozhodně nečekejte. Rafting je totiž považovaný za extrémní sport a svému popisu také zdatně obstává. V Československu je počátek tohoto sportu brán od 50. let 20. století. To se tenkrát začaly provádět první sjezdy řek v armádních nafukovacích člunech. O třicet let později už začala specializovaná výroba raftů. A v devadesátých letech minulého století už se vesele pořádaly první závody.

Kam vás proud zavede?

V naší nabídce máme už několik raftingových zážitků, které můžete vyzkoušet na různých místech. Vydat se zdolat peřeje můžete do Českých Budejovic nebo do Děčína. A do Sušic se můžete vydat rovnou s celou rodinou a užít si to společně.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.