Tandemové seskoky

Rádi byste maximální příliv adrenalinu? To pro vás bude ideální volbou tandemový seskok. Jedná se o zážitek, na který nikdo nezapomene.


Tandemové seskoky

Ověřeno Darinou - 1009 Kč

Most

5 499,- od 4 490,-

Ověřeno Darinou Omezená kapacita

Most

3 799,-

Plzeň

od 3 970,-

vícero lokalit

4 079,-

náš tip

Mladá Boleslav

od 4 499,-

Prostějov

od 5 190,-

Příbram

od 5 489,-

Hořovice

od 3 970,-

Skuteč

od 3 979,-

České Budějovice

od 3 970,-

Kolín

od 5 299,-

Nové Město nad Metují

5 599,-

Kolín

3 669,-

vícero lokalit

od 4 500,-


Tandemové seskoky

Rádi byste maximální příliv adrenalinu? To pro vás bude ideální volbou tandemový seskok. Jedná se o zážitek, na který nikdo nezapomene.

Pocit volnosti

Nejen, že při samotném výskoku z letadla pocítite nefalšovanou volnost ptáků, ale zažijete také volný pád. Ten sice trvá několik sekund, ale během nich se rychlost pádu vyšplhá až na rychlost 200 km/h. Těch pár okamžiků bez otevřeného padáku tak bude opravdovou adrenalinou náloží.

Strach nechte na zemi

Seskok samozřejmě nepodniknete úplně sami, ale po celou dobu jste připoutání k tandem pilotovi. Ti jsou speciálně školení na to, aby vám nejen vše vysvětlili a vším provedli, ale aby také byli příjemnou oporou. Pokud na vás při vzletu začne jít tréma, budou se ji snažit svými vtípky odbourat. A že jim to jde! Až se tedy odhodláte vykročit do prázdna a zažít nepopsatelný volný pád, bude zbývat si už jen užít dolet zpět na zem. Při tomto plachtění se budete kochat krásami všude pod vámi. Od lesů, luk, okrajů měst až po malé rozmazané tečky na zemi, které budou představovat jásající obecenstvo vašeho tandemového výkonu.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.