Pivní zážitky

Řadíte se mezi milovníky tohoto zlatavého moku? Pokud ano, následující zážitky budou pro vás jako dělané.


Pivní zážitky

Nejprodávanější
Náš tip

Klášter Hradiště nad Jizerou

od 5 780,-

Novinka

vícero lokalit

do 50 km od Hradce Králové, do 100 km od Hradce Králové

od 4 330,-

Plzeň – Černice

3 690,-

Plzeň – Černice

2 790,-


Pivní zážitky

Řadíte se mezi milovníky tohoto zlatavého moku? Pokud ano, následující zážitky budou pro vás jako dělané.

Pro pivaře

Veliké oblibě se v posledních letech těší zejména pivní lázně, ve kterých si nejen odpočinete přímo v pivě, ale také si užijete jeho konzumaci. Odpočinek vás čeká i při zážitkovém pobytu v pivovaru, kde na vás bude čekat nejedna pivní kúra. Vždy vás zajímalo, jak takové řemeslo vaření piva probíhá? To si nesmíte nechat ujít návštěvu pivovaru s naučnou exkurzí o tom, jak se pivo vaří. To se dozvíte i v Pivovaru Strahov, kde poodhalíte tajemství místních sládků a jejich výroby./p>

Uvařte si vlastní mok

Co tak přejít od teorie rovnou k praxi? Naučte se vařit vlastní pivo, klidně v pohodlí vašeho domova. Nebo můžete vyrazit přímo do pivovaru, kde si vše vyzkoušíte na vlastní pěst pod vedením zkušených sládků. Krásnou tečkou za takovým zážitkem bude soudek vlastního piva, které si odvezete domů.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.