Adrenalin pro děti

Přemýšlíte, jakým dárkem udělat svému dítěti radost? Darujte mu zážitek. A ne ledajaký, rovnou adrenalinový zážitek pro děti.


Adrenalin pro děti

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Praha

od 1 990,-

Ověřeno Darinou - 1009 Kč garance 4000 m

Most

5 499,- od 4 490,-

Nejprodávanější
Náš tip

Praha

1 590,-

Praha - Smíchov

od 1 200,-

Špindlerův Mlýn

2 829,-

Liberec

1 180,-

Olomouc - Velký Týnec

1 589,-

Praha 1 - Nové Město

4 000,-

Janské Lázně

1 675,-


Adrenalin pro děti

Přemýšlíte, jakým dárkem udělat svému dítěti radost? Darujte mu zážitek. A ne ledajaký, rovnou adrenalinový zážitek pro děti.

Dobrodružství pro děti

Je vaše dítě stále v pohybu? Vyhledává nebezpečné situace a doslova se v nich vyžívá? Pak je to dobrodruh tělem i duší a největší radost mu uděláte, když mu darujete pořádnou dávku adrenalinu. Udělejte mu radost například tandemovým seskokem, paintballem anebo vyberte některý zážitek ze sekce zábavní parky. Některé zážitky můžete podniknout i společně, jako rodinný vstup do Futurenta.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.