Adrenalin pro děti

Přemýšlíte, jakým dárkem udělat svému dítěti radost? Darujte mu zážitek. A ne ledajaký, rovnou adrenalinový zážitek pro děti.


nejprodávanější

Praha

od 1 900,-

nejprodávanější

Praha

1 550,-

Ověřeno Darinou nejprodávanější

Praha

od 1 459,-

nejprodávanější

Praha - Smíchov

od 900,-

vícero lokalit

od 2 100,-

Špindlerův Mlýn

2 829,-

Ověřeno Darinou garance 4000 m

vícero lokalit

od 1 150,-

Olomouc - Velký Týnec

1 555,-

Janské Lázně

1 645,-


Adrenalin pro děti

Přemýšlíte, jakým dárkem udělat svému dítěti radost? Darujte mu zážitek. A ne ledajaký, rovnou adrenalinový zážitek pro děti.

Dobrodružství pro děti

Je vaše dítě stále v pohybu? Vyhledává nebezpečné situace a doslova se v nich vyžívá? Pak je to dobrodruh tělem i duší a největší radost mu uděláte, když mu darujete pořádnou dávku adrenalinu. Udělejte mu radost například kurzem surfování, tandemovým seskokem, paintballem anebo vyberte některý zážitek ze sekce zábavní parky. Některé zážitky můžete podniknout i společně, jako rodinný vstup do Futurenta.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.