Jízda limuzínou

Dopřejte si komfort a luxus, který denně jen tak nezažijete. Díky jízdě v limuzíně se budete cítit jako hvězda hollywoodských trháků.

4.9 (8 recenzí)

Jízda limuzínou

Karlovy Vary a okolí

5 900,-


Jízda limuzínou

Dopřejte si komfort a luxus, který denně jen tak nezažijete. Díky jízdě v limuzíně se budete cítit jako hvězda hollywoodských trháků.

Jako nefalšovaný závodník

Pořádná limuzína o délce devíti metrů s kapacitou až 8 osob nadchne jak vás, tak i vaše nejbližší. Pod kapotou takového nablýskaného gentlemana se skrývá osmiválec o obsahu 4,6 litrů. Ale víc vás asi bude zajímat právě samotný interiér, ve kterém se pohodlně usadíte do kožených sedaček. Po ruce samozřejmě budete mít i obrovský bar, televizi s DVD přehrávačem, strop plný světýlek tvořící efekt hvězdného nebe. O řízení se postará profesionální řidič, který vás vezme na pořádnou vyjížďku.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.