Eurovíkendy

Považujete se za světoběžníka a rádi byste objevili krásy Evropy? Vyzkoušejte eurovíkend z naší nabídky.


sleva 300 Kč Nejprodávanější

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-

sleva 200 Kč

Evropa - dle výběru

2 690,- 2 490,-


Eurovíkendy

Považujete se za světoběžníka a rádi byste objevili krásy Evropy? Vyzkoušejte eurovíkend z naší nabídky.

Výběr je na vás

S našimi zážitky máte možnost vyrazit ve dvou za hranice České republiky a objevit ta nejkrásnější místa, která Evropa může nabídnout. Vydejte se do vaší vysněné destinace. Na výběr máte ze 17 evropských zemí a vybírat můžete také z více než 1000 hotelů, ve kterých se můžete ubytovat. Všechny tři noci můžete strávit jak v jednom hotelu, tak každou noc zcela jinde. Zkrátka a dobře - tohle je nabídka na dobrodružství, která se neodmítá.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.