Pobyty pro dva

Jen vy dva a krásné chvíle strávené po boku jeden druhého. Dopřejte si romantický pobyt, který vaší lásce dodá úplně nových rozměrů.


nejprodávanější
nejprodávanější

Soběsuky

4 300,-

nejprodávanější

Hřensko

od 3 000,-

nejprodávanější

Okres Šumperk

8 190,-

nejprodávanější

Broumovsko - Janovičky

od 2 699,-

náš tip

Pyskočely

5 799,-

náš tip

Frýdlant v Čechách

11 600,-

náš tip

Klášter Hradiště nad Jizerou

od 5 780,-

náš tip

Kožlí u Orlíku

5 850,-

Novinka

Okres Šumperk

3 290,-

Novinka

Dolní Morava

od 5 000,-


Pobyty pro dva

Jen vy dva a krásné chvíle strávené po boku jeden druhého. Dopřejte si romantický pobyt, který vaší lásce dodá úplně nových rozměrů.

Za romantikou

Stylové ubytování, prvotřídní jídlo a okamžiky, které se vám vryjí do paměti. To vás čeká při pobytech, které najdete v této kategorii. Za zmínku určitě stojí pobyt na Angusfarm, který ocení hlavně zarytí gurmáni. Vaří tu totiž stylem slow food a zakládají si na těch nejčerstvějších lokálních surovinách. Pro milovníky zlatavého moku je tu zase možnost vydat se na lázeňský pobyt s pivní kúrou. A co tak vyměnit klasické hotely a penziony na pobyt na ranči?

Pro novomanžele

Zažijte přímo pohádkové líbánky jako ze zamilovaných filmů. Vydejte se třeba do Jizerských hor, kde se ubytujete ve spa hotelu Antonie nacházejícím se v divoké přírodě. Krásné chvíle strávíte i na zámku Zbiroh. Své líbánky ale můžete oslavit i v srdci Prahy v Tančícím domě, ze kterého budete mít nádherný výhled.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.