Kurzy přežití

Lidstvo je už natolik zvyklé žít v luxusu moderní doby, že na nějaké přežívání v divoké přírodě už dávno zapomnělo. Troufli byste si vykročit ze své komfortní zóny a zkusit, jak by se vám v nepříznivých podmínkách dařilo na vlastní pěst? Směle do toho.


Kurzy přežití

Varvažov v Krušných horách/Rovečné na Vysočině

1 950,-

Varvažov v Krušných horách

3 900,-

Domažlicko

5 000,-

Mezi Ústím nad Labem a Děčínem

2 450,-

V blízkosti Svobody nad Úpou

3 400,-


Kurzy přežití

Lidstvo je už natolik zvyklé žít v luxusu moderní doby, že na nějaké přežívání v divoké přírodě už dávno zapomnělo. Troufli byste si vykročit ze své komfortní zóny a zkusit, jak by se vám v nepříznivých podmínkách dařilo na vlastní pěst? Směle do toho.

Bez sirek a nože

Zapomeňte na základní věci, bez kterých si všední život už nedovedeme představit. Při těchto zážitcích budete muset zvládnout rozdělat oheň i bez zápalek. Samozřejmě i o potravu se musíte postarat, ale bude to o dost těžší, než ji najít v regálech supermarketů. Vrhnete se tedy i na výrobu luku, kterým se následně budete muset naučit ohánět. A to je jen střípek z toho, co vás při takovém dobrodružství čeká ať už v lese či na horách.

Zajímavá výzva pro váš charakter

Nejen, že si dáte do těla a ozkoušíte si řešení nejrůznějších situací, ale hlavně vás čeká překonávání překážek a to jak fyzických, tak hlavně psychických. Jde o zajímavý způsob, jak nahlédnout do svého já a poznat se víc do hloubky. Kurz přežití vám o vás samotných řekne víc, než jste si kdy mohli myslet.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.