Zážitkové dárky pro rodiče

Překvapte své rodiče výjimečným dárkem a vyberte jim některý z našich zážitků.


Zážitkové dárky pro rodiče

Nejprodávanější

Soběsuky

4 400,-

Nejprodávanější

Praha

3 669,-

Nejprodávanější
Náš tip

Klášter Hradiště nad Jizerou

od 5 780,-

Náš tip

vícero lokalit

Praha, Brno, Karlovy Vary, Říčany u Prahy

2 880,-

Volary

od 4 069,-

Mladá Boleslav

3 900,-

Frýdlant v Čechách

1 319,-
Zážitkové dárky pro rodiče

Překvapte své rodiče výjimečným dárkem a vyberte jim některý z našich zážitků.

Zážitky, které potěší oba dva

Dopřát jim můžete pořádnou dávku relaxu z nabídky wellness pobytů, které mohou zahrnovat masáže, spa, wellness, koupele či různé rituály. Pokud upřednostňují aktivněji strávené chvíle, zkuste vybrat pobyt s projížďkou na ekole či pobyt s vyhlídkovým letem. A pokud si vaši potrpí na prvotřídní jídlo, gurmánské večeře budou tím pravým. Spojit to rovnou můžete s výletem na zámek, kde se budou cítit jako v pohádce.

Ale i akční duše u nás nepřijdou zkrátka. Nabídka adrenalinových zážitků je u nás více než pestrá. Od jízd rychlými auty po let balónem. Záleží už jen na vás, čím budete chtít rodičům rozproudit krev v žilách.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.