Romantické pobyty pro dva

Překvapte svou drahou polovičku romantickým pobytem pro dva a užijte si společně nezapomenutelné chvíle. V této kategorii naleznete širokou škálu pobytů plných romantiky.


nejprodávanější
48% sleva
nejprodávanější
nejprodávanější

Soběsuky

4 300,-

nejprodávanější

Nové Město Nad Metují

od 6 590,-

nejprodávanější

Hřensko

od 3 000,-

náš tip

Frýdlant v Čechách

11 600,-

náš tip

Klášter Hradiště nad Jizerou

od 5 780,-

náš tip

Kožlí u Orlíku

5 850,-

Zaváděcí cena

Český Krumlov

7 000,-

Dolní Morava

od 5 000,-


Romantické pobyty pro dva

Překvapte svou drahou polovičku romantickým pobytem pro dva a užijte si společně nezapomenutelné chvíle. V této kategorii naleznete širokou škálu pobytů plných romantiky.

Tipy na romantické pobyty

Zamilujte se znovu během noci na zámku s polopenzí nebo si užijte luxusní atmosféru hotelu Imperial s večeří. Objevujte krásy Českého Krumlova během romantického víkendu nebo se zamilujte do přírody během noci v srdci Českého Švýcarska.

Oddechněte si od města

Pro ty, kteří hledají oddech od ruchu města, je tu prodloužený víkend u Orlické přehrady nebo romantická noc v korunách stromů. Milovníci wellness ocení romantické chvíle v Teepee Spa a pro odvážnější pár je tu možnost strávit neopakovatelný pobyt na jachtě.

Nenechte si ujít příležitost prohloubit váš vztah a sdílet společné zážitky. Vyberte si z naší nabídky romantických pobytů pro dva a zažijte nezapomenutelné okamžiky lásky a štěstí.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.