Mám poukaz |

Venkovní únikové hry

Kořeny únikovek najdeme v Japonsku a jejich počátek přesněji najdeme v roce 2007. Mají velmi široké publiku a to především proto, že jsou v nich zpracovávána nejrůznější témata, která prostě baví.Venkovní únikové hry

Kořeny únikovek najdeme v Japonsku a jejich počátek přesněji najdeme v roce 2007. Mají velmi široké publiku a to především proto, že jsou v nich zpracovávána nejrůznější témata, která prostě baví.

Venkovní únikové hry jsou outdoorovou formou pro všechny, kteří milují zábavu venku a zároveň mají únikové hry v oblibě.

Své oblíbené téma si zde najde každý... od milovníků historie, těch co mají rádi tajemno a záhady nebo třeba těch, co rádi zkouší nejmodernější technologie. Tak směle do výběru té nejlepší z výběru těch, které jsme pro vás připravili.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.