Únikové hry: The Chamber v Praze

Tajemno, záhady, napětí, týmová spolupráce, myšlení a hlavně skvělá zábava pro vás i vaše přátele či rodinu.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

nejprodávanější

Na co se budete těšit

To vše propojuje unikátní koncept únikových her (escape games) od světově uznávaného studia The Chamber, které díky nejnovějším technologiím, audiovizuálním efektům a filmovým kulisám povyšuje únikové hry na filmový zážitek. Pokud jste tak milovníky filmů či počítačových adventur, zaručujeme skvělý zážitek, na který jen tak nezapomenete a budete o něm mluvit ještě dlouho! Zapomeňte na okolní svět a zahrajte si hlavní roli v dobrodružném, napínavém, magickém či hororovém příběhu. Zažijete vzrušení při řešení a překonávání nástrah, které na vás v našich hrách čekají.

Nažhavte své mozkové závity, připravte selský rozum, spolupracujte a dokažte sobě i ostatním, že na to máte! Přijďte zažít skutečné dobrodružství, přijďte do The Chamber!

Co se bude dít?

V čas rezervace dorazíte na místo konání, kde se vás ujme náš zkušený roommaster. Tomu předáte svůj zážitkový poukaz. Před hrou samotnou proběhne briefing, kde se seznámíte s konceptem hry, konkrétním příběhem, cílem a také tipy a triky, jak hru hrát a užít si ji na maximum. Samotná hra probíhá 60 minut. Po jejím skončení následuje tzv. debrief, kde probereme celou vaši hru, zodpovíme otázky, vše shrneme a zhodnotíme. Rádi vás také na památku vyfotíme, obdržíte malý dárek a po rozloučení si již můžete sáhodlouze vyprávět o tom, co jste právě zažili. Více o nabízených hrách naleznete v sekci „Na co se ptáte nejčastěji“ na našem webu přímo u zážitku.

Co zážitek obnáší?

Absolvování 1 únikové hry (60 minut) z portfolia The Chamber dle vlastního výběru až pro 6 osob.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Maximální počet účastníků při hře je 6 osob.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Při účasti do 15 let je nutný doprovod alespoň jedné dospělé osoby, která bude přítomna po celý průběh hry.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Z jakých her si můžeme vybírat?

  A: OPUS MAGNUM - Nacházíte se v překrásné, prvorepublikové pracovně českého vynálezce, který před desítkami let učinil objev, který může změnit celý svět. Ten byl však na konci světové války zničen. Jeho záchrana vyžaduje promyšlený a přesně provedený plán, na jehož konci hráči mohou změnit chod dějin! Opus Magnum je hra s promyšleným mystickým příběhem, kombinující legendy o nesmrtelnosti s cestováním v čase. Výjimečná je především konceptem tzv. “Meaningful choice”, který znamená, že rozhodnutí a volby hráčů v průběhu hry mohou vést k různým koncům příběhu.

  WONDERLAND - Chcete někdy utéci do zcela jiné reality? Ve fantazijním světě Wonderlandu budete svědky nevídaného. Zvířata mluví, barvy se mění a po chvíli už nevíte zda sníte či bdíte. Wonderland je však v nebezpečí. Jeho zaječí správce je nezvěstný a magické krystaly, které udržují svět v chodu, přestávají správně fungovat. Vydejte se k zajícovi domů, na jeho dvorek i louku a pokuste se zjistit, kde krystaly jsou a jak fungují! Wonderland Vás uhrane magickou hrou světel a zvuků, a přestože hra cílí i na děti, dospělí si díky nenápadným odkazům hru užijí ještě mnohem více!

  DŮM DUCHŮ - Tady přestává všechna legrace. Ocitáte se v desítky let opuštěném viktoriánském domě, který byl v minulosti svědkem děsivé tragédie. Jako vyhlášení experti na paranormální jevy jste najati novým majitelem nemovitosti, který ji potřebuje pronajmout, ale nikdo z nájemců v domě nevydržel jedinou noc. Dokážete zjistit, co se v domě stalo, a vymýtit z něj síly, které ho ovládají? Dům Duchů je považován za jednu z nejděsivějších únikových her na světě a z dobrého důvodu. Špičkové speciální efekty Vás nechají na pochybách, co je ještě realita a co není. Nikdy nevíte, co se před Vámi může stát!

  ZODIAC PATRES – Jste zajati prapodivnou sektou, která věří, že světu stále vládne středověk. Netušíte, která bije, ale před improvizovaným soudem jste prohlášeni vinnými odpadlictvím od víry, za což je Vám udělen trest smrti upálením. Jste odvedeni do rozlehlého podzemního žaláře plného mučících nástrojů a za pouhých 60 minut, až bude popraviště připravené, budete vyvedeni vstříc smrti. Budete pasivně přihlížet, jak se blíží váš konec, nebo využijete toho, že žalářník má značně upito, a pokusíte se lstí a důvtipem ze žaláře uniknout?

  Q: Jsou naše hry vhodné i pro rodiny s dětmi?

  A: S výjimkou “Domu Duchů” se v našich hrách zabaví celá rodina s dětmi, včetně prarodičů :-). I výše zmíněnou však děti zvládají, pokud jsou jen trochu nebojácné!

  Q: Co když se nezvládneme z místnosti dostat v časovém limitu?

  A: Operátor hry nabízí v průběhu hry nápovědy tak, aby se na konec hry dostala drtivá většina hráčů. Pokud hru i tak nestihnete (ne vždy má člověk svůj den), bude Vám v případě dostatku času před další hrou nabídnut čas navíc. Pokud ani to nebude stačit, operátor Vám rád ukáže a vysvětlí zbytek hry, abyste nebyli o nic ochuzeni.

  Q: Jak náročná hra je? Máme mít obavy že si neužijeme hru naplno když na nás bude moc těžká?

  A: Jak bylo zmíněno výše, hra obsahuje důmyslný systém nápověd, díky kterému budete hrou postupovat, i kdyby jste nevěděli jak dál. Nebudete však dostávat konkrétní informace alá “běžte tam a udělejte toto”, ale pouze střípky, které Vás povedou ke správnému řešení. Vždy tedy budete muset vyvinout nějaké úsilí, díky čemuž budete neustále zabavení.

  Q: Jsou zapotřebí nějaké znalosti nebo specifické schopnosti?

  A: Ke hře je zapotřebí jen a pouze selský rozum. Nemusíte se obávat žádné matematiky ani dějepisu. A už vůbec u nás nenajdete takové věci, jako jsou variace Sudoku a podobně. Školu nechme škole, u nás se lidi baví!

  Q: Jsou na hru kladeny nějaké jazykové nároky?

  A: Hra je jazykově takřka bezbariérová, cizinci si vystačí s naprosto základní angličtinou.

Hodnocení zážitku

4.9 (289 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Praha 1

3 590,-


Podobné zážitky

Praha

2 420,-

Pardubice

4 500,-

Náš tip

Praha

1 399,-

Bečov nad Teplou

od 2 999,-

Bečov nad Teplou

od 4 499,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.