Únikové hry The Chamber

výběr varianty

lokalita
sezóna
trvání
osoby
cena
Nejprodávanější
celoročně
cca 90 minut vč. instuktáže
2 až 6
1 790,-

1 790,-

 • garance ceny

  Označení zážitků garance nejlepší ceny vám zaručuje vždy to, že dlouhodobě u nás koupíte zážitek za stejnou nebo dokonce lepší cenu než u jeho přímého poskytovatele.

 • expedujeme ihned

  Zvolíte-li v košíku elektronické doručení poukazu, během okamžiku Vám do e-mailové schránky dorazí zážitkový poukaz i průvodní dopis. Vše stačí jen vytisknout a dárek máte připravený k předání. Služba funguje 24 hodin denně.

 • dárkově zabaleno

  Dárkové balení je základ každého dárku.

  U nás dostanete zážitek zabalený v krásné červené krabičce ukryté v papírovém pouzdře s efektem parciálního laku, který je příjemný jak na pohled, tak na dotyk. Uvnitř krabičky obdarovaný najde detailní popis zážitku a samozřejmě poukaz, tedy vstupenku na zážitek.

  Zároveň obdržíte prázdnou kartičku na osobní věnování, kam můžete vlastnoručně doplnit své přání.

 • výměna
  zdarma

  Zakoupený zážitek lze jednou vyměnit za jiný, a to zcela zdarma. Hodnotu původního poukazu můžete rozdělit mezi vícero zážitků a pokud by Vám původní hodnota nestačila, lze samozřejmě rozdíl v ceně doplatit.

  (Zážitek nelze dále vyměnit v případě, že byl na poukaz použitý Allegria kredit, byl čerpán přes univerzální poukaz, jedná se o exkluzivní zážitek s předem daným termínem konání nebo byl na poukaz využit benefitní program třetích stran.)

 • platnost poukazu 30.06.2021

  Platnost našich poukazů je vždy 9 - 15 měsíců, podle data nákupu. U každého poukazu Vám platnost napíšeme do příslušného průvodního dopisu.

  Pokud čerpáte Allegria kredit/univerzální poukaz, platnost vybraných zážitků zůstává stejná, jako platnost Allegria kreditu/univerzálního poukazu.

Info

 • Popis:

  Tajemno, záhady, napětí, týmová spolupráce, myšlení a hlavně skvělá zábava pro vás i vaše přátele ... to vše propojuje koncept tzv. Únikových her (Escape rooms), které jsou poslední dobou světovým fenoménem. Hry od The Chamber jdou však ještě dále, neboť v nich narazíte na živé herce, špičkové technologie, efekty, kulisy od filmařů a další elementy které pro běžné únikové hry nejsou standardem. I proto patří mezi celosvětově nejlépe hodnocené hry vůbec.

  Pokud jste milovníky třeba počítačových adventur nebo dobrodružných filmů, zaručujeme skvělý zážitek, na který nezapomenete a budete o něm mluvit ještě dlouho! Čekají na Vás tajemná atmosférická prostředí, kde budete za pomocí nenápadných indicií odemykat zamčené, odhalovat skryté, rozkrývat příběh a posouvat se v příběhu i prostoru. Zažijete vzrušení při překonávání nástrah, řešení logických problémů a odhalování tajných míst a místností. Zvládnete se dostat až na konec v časovém limitu 60 minut?

  Zapomeňte na okolní svět a zahrajte si hlavní roli v napínavé detektivce, thrilleru, nebo i hororu. Přijďte zažít nové dobrodružství, přijďte do The Chamber!

 • Průběh:
  v čas rezervace dorazíte na místo konání, kde se Vás ujme náš zkušený roommaster. Tomu předáte svůj zážitkový poukaz. Před hrou samotnou proběhne briefing, kde se seznámíte s konceptem hry, konkrétním příběhem, cílem a také tipy a triky jak hru hrát a užít si ji na maximum. Jedna hra probíhá 60 minut. Po jejím skončení následuje tzv. Debrief, kde probereme celou Vaši hru, zodpovíme otázky, vše shrneme a zhodnotíme. Rádi Vás také vyfotíme na památku, obdržíte malé dárky a po rozloučení si již můžete sáhodlouze vyprávět o tom, co jste právě zažili. Více o nabízených hrách naleznete v záložce časté dotazy na našem webu přímo u zážitku.

 • platnost poukazu: 30.06.2021
  Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

 • Balíček obsahuje:
  absolvování 1 únikové hry (60 minut) z vybraných her od The Chamber (konkrétní výběr na našem webu v sekci Časté dotazy) dle vlastního výběru až pro 6 osob.

 • Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

 • Sezóna: celoročně

 • Doprovod: maximální počet účastníků při hře je 6 osob.

 • Počasí: nemá vliv

 • Doporučené oblečení: pohodlné

 • Zdravotní stav: příznivý zdravotní stav

 • Poznámka: při účasti dítěte je nutný doprovod alespoň jedné dospělé osoby, která bude přítomna po celý průběh hry. U hry Wonderland je nutné tuto podmínku split u dětí do 10 let, u Tajemné pracovny do 12 let, u Tajemného císaře do 15 let, u Středověkého žaláře 15 let a u Domu duchů 15 let.

Zajímavosti

 • Původ mají v Japonsku a to od roku 2007, kdy byla vytvořena první z nich. Od roku 2011 se začaly rozšiřovat na další kontinenty. Největší celosvětovou sítí těchto her je The Escape Hunt operující v desítkách světových velkoměst.
  Principem únikovek je dobře se zorientovat v uzavřeném prostoru (místnosti), najít stopy a indicie, vyřešit série hádanek a uniknout z místnosti ve stanoveném čase. Jsou založeny na týmové spolupráci, protože jen díky souhře všech členů týmů je možné dohrát hru v co nejkratším čase. Jako takovým příbuzným příkladem lze označit francouzskou televizní show Fort Boyard, vysílanou od roku 1990. Její alternativu aktuálně můžeme znát i z české produkce. V případě Pevnosti Boyard je ale účast umožněna jen vybraným účastníkům.

  Únikové hry Praha

  V České republice je největší koncentrace míst, kde jsou provozovány únikové hry, v Praze. Tento světový fenomén se velice rychle rozvíjí a hry vznikají i v dalších městech. Hlavním rozdílem mezi jednotlivými provozovateli je nejen výběr témat, ale především kvalita zpracování hry. Únikové hry Praha vám můžeme vřele doporučit.

  Témata her

  The Chamber – únikové hry, jsou založeny na počítačových hrách, ve kterých hráč uzamčený v místnosti musí nejdříve dobře prozkoumat své okolí, aby se dostal ven. Témata jsou odvozená z různých dobrodružných filmů a videoher, často s použitím lokálních specifik daného místa, kde je hra vytvořena. Nejznámější je hackerovo doupě, únik z žaláře a dům duchů. Interiér her je velmi realistický, nabízí tematické zvuky, zvláštní osvětlení nebo jiné multimediální efekty. Interiér her může být členitý, hráčům se často překvapivě otevře tajný průchod, skryté dveře či posuvná stěna. Objevení další nečekané části hry potom stupňuje napětí a umocňuje zážitek hráčů.

Hodnocení

Hodnocení: 5/5

Průměrné hodnocení (89x)

Detailní hodnocení (87)

 • 5/5:
  kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
 • 5/5:
  spokojenost s průběhem rezervace termínu
 • 5/5:
  profesionalita provozovatele zážitku
 • 5/5:
  spokojenost s průběhem samotného zážitku
Hodnocení: 5/5

08.10.2019

Vybrali jsme si Wonderland. Rozhodně nejlepší a nejkrásnější únikovka. Berte všema deseti.

doporučuji zážitek

 • 5/5:
  kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
 • 5/5:
  spokojenost s průběhem rezervace termínu
 • 5/5:
  profesionalita provozovatele zážitku
 • 5/5:
  spokojenost s průběhem samotného zážitku
Hodnocení: 5/5

11.09.2019

Pro ty, co se neboji!

doporučuji zážitek

 • 5/5:
  kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
 • 5/5:
  spokojenost s průběhem rezervace termínu
 • 5/5:
  profesionalita provozovatele zážitku
 • 5/5:
  spokojenost s průběhem samotného zážitku
Hodnocení: 5/5

Grüner Petr 04.09.2019

Únikovou hru - Tajemná pracovna všem moc doporučuji. Hru jsme si opravdu užili, přiučili se novým a zajímavým věcem a zopakovali si své logické myšlení v jak těch lehčích, tak i těch těžších situacích. Určitě zajdeme i na další únikovky!

doporučuji zážitek

 • 4/5:
  kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
 • 5/5:
  spokojenost s průběhem rezervace termínu
 • 5/5:
  profesionalita provozovatele zážitku
 • 5/5:
  spokojenost s průběhem samotného zážitku

Načíst další hodnocení

Časté dotazy

 • Otázky a odpovědi

  Q: Z jakých her si můžeme vybírat?

  A:

  OPUS MAGNUM - Nacházíte se v překrásné, prvorepublikové pracovně českého vynálezce, který před desítkami let učinil objev, který může změnit celý svět. Tento byl však na konci světové války zničen. Jeho záchrana vyžaduje promyšlený a přesně provedený plán, na jehož konci hráči mohou změnit chod dějin! Opus Magnum je hra s promyšleným mystickým příběhem, kombinující legendy o nesmrtelnosti s cestováním v čase. Výjimečná je především konceptem tzv. “Meaningful choice”, který znamená že rozhodnutí a volby hráčů v průběhu hry mohou vést k různým koncům příběhu.

  WONDERLAND - Chcete někdy utéci do zcela jiné reality? Ve fantazijním světě Wonderlandu budete svědky nevídaného. Zvířata mluví, barvy se mění a po chvíli už nevíte zda sníte či bdíte. Wonderland je však v nebezpečí. Jeho zaječí správce je nezvěstný a magické krystaly které udržují svět v chodu, přestávají správně fungovat. Vydejte se k zajícovi domů, na jeho dvorek i louku, a pokuste se zjistit kde krystaly jsou a jak fungují! Wonderland Vás uhrane magickou hrou světel a zvuků, a přestože hra cílí i na děti, dospělí si díky nenápadným odkazům hru užijí ještě mnohem více!

  DŮM DUCHŮ - Tady přestává všechny legrace. Ocitáte se v desítky let opuštěném viktoriánském domě, který byl v minulosti svědkem děsivé tragédie. Jako vyhlášení experti na paranormální jevy jste najati novým majitelem nemovitosti, který ji potřebuje pronajmout, ale nikdo z nájemců v domě nevydržel jedinou noc. Dokážete zjistit co se v domě stalo a vymýtit z něj síly které ho ovládají? Dům Duchů je považován za jednu z nejděsivějších únikových her na světě a z dobrého důvodu. Špičkové speciální efekty Vás nechají na pohybách, co je ještě realita a co není. Nikdy nevíte co se před Vámi může stát!

  ÚTĚK ZE ŽALÁŘE - Jste zajati prapodivnou sektou, která věří že světu stále vládne středověk. Netušíte která bije, ale před improvizovaným soudem jste prohlášeni vinnými odpadlictvím od víry, za což je Vám udělen trest smrti upálením. Jste odvedeni do rozlehlého podzemního žaláře plného mučících nástrojů a za pouhých 60 minut, až bude popraviště připravené, budete vyvedeni vstříc smrti. Budete pasivně přihlížet jak se blíží Váš konec, nebo využijete toho, že žalářník má značně upito a pokusíte se lstí a důvtipem ze žaláře uniknout?

  CÍSAŘOVO TAJEMSTVÍ - Víte že ve sklepení Novoměstské radnice v Praze, kde mimochodem proběhla i slavná Pražská defenestrace, je jeden z úplně posledních gotických prostorů, který v minulosti nepoznamenala žádná rekonstrukce? A víte že tento prostor, který by sám mohl být muzejní expozicí, můžete mít po 60 minut zcela a jen pro sebe? Rozkryjte zde jedno z velkých tajemství císaře Karla IV., který před 700 lety právě zde dost možná popíjel víno a debatoval s přáteli. Hra je plná přesných replik gotického nábytku, dekorací a také roztodivných mechanických zařízení, za které by se ani Da Vinci nemusel stydět. Dokážete na základě podivných indicií rozklíčovat, co Karel IV. ze svých kronik raději vymazal?

  Q: Jsou naše hry vhodné i pro rodiny s dětmi?

  A: S výjimkou “Domu Duchů” a “Útěku ze žaláře” se v našich hrách zabaví celá rodina s dětmi, včetně prarodičů :-). I dvě výše zmíněné však děti zvládají, pokud jsou jen trochu nebojácné!

  Q: Co když se nezvládneme z místnosti dostat v časovém limitu?

  A: Operátor hry nabízí v průběhu hry nápovědy tak, aby se na konec hry dostala drtivá většina hráčů. Pokud hru i tak nestihnete (ne vždy má člověk svůj den), bude Vám v případě dostatku času před další hrou nabídnut čas navíc. Pokud ani to nebude stačit, operátor Vám rád ukáže a vysvětlí zbytek hry, abyste nebyli o nic ochuzeni.

  Q: Jak náročná hra je? Máme mít obavy že si neužijeme hru naplno když na nás bude moc těžká?

  A: Jak bylo zmíněno výše, hra obsahuje důmyslný systém nápověd, díky kterému budete hrou postupovat i kdyby jste nevěděli jak dál. Nebudete však dostávat konkrétní informace alá “běžte tam a udělejte toto”, ale pouze střípky, které Vás povedou ke správnému řešení. Vždy tedy budete muset vyvinout nějaké úsilí, díky čemuž budete neustále zabavení.

  Q: Jsou zapotřebí nějaké znalosti nebo specifické schopnosti?

  A: Ke hře je zapotřebí jen a pouze selský rozum. Nemusíte se obávat žádné matematiky ani dějepisu. A už vůbec u nás nenajdete takové věci, jako jsou variace Sudoku a podobně. Školu nechme škole, u nás se lidi baví!

  Q: Jsou na hru kladeny nějaké jazykové nároky?

  A: Hra je jazykově takřka bezbariérová, cizinci si vystačí s naprosto základní angličtinou.

 • uplatnění Edenred

  Jak uplatnit Edenred na nákup zážitku se dozvíte zde: https://www.firmanazazitky.cz/vse-o-nakupu#ticket

 • uplatnění UP Čr

  Jak uplatnit UP Čr na nákup zážitku se dozvíte zde: https://www.firmanazazitky.cz/vse-o-nakupu#chd

 • uplatnění Sodexo

  Jak uplatnit Sodexo na nákup zážitku se dozvíte zde: http://www.firmanazazitky.cz/vse-o-nakupu#poukazky

 • uplatnění kreditu Allegria BENE

  Speciální univerzální poukaz s označením BENE, na tento zážitek lze uplatnit.

 • uplatnění kreditu Allegria

  Kredit Allegria z běžného univerzálního poukazu a/nebo virtuálního účtu na tento zážitek lze uplatnit.Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.