Indoor zábava pro každého

Prison Island Praha pro dva

Chcete zažít něco nového?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Chcete zažít něco nového? Zapojit hlavu, svaly a skvěle se přitom pobavit? Vydejte do Prison Island v Praze Hloubětíně a užijte si s partou, s rodinou a nebo ve dvou společné dobrodružství. Vyzkoušejte největší únikovku a doslova celosvětový fenomén Prison Island, který ve dvou patrech nabízí 30 vězeňských cel se 30 úkoly. Sestavte si chytře svůj tým, budete potřebovat různé dovednosti jako mrštnost, postřeh, taktiku, ale i fyzickou zdatnost a logiku. Odvaha a týmový duch vám pomohou zvítězit. Tento koncept kombinuje pevnost Boyard a Prison Break. Tohle je opravdu výzva! Ukažte, co ve vás je.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte svůj zážitkový poukaz obsluze, ta ověří jeho platnost a následně vám předá magický čip, kterým si otevřete jednotlivé místnosti rozmístěné ve dvou patrech. Zvenku vypadají všechny stejně, ale uvnitř se skrývá dobrodružství. A jaké dovednosti bude hráč potřebovat pro splnění úkolu vám napoví tabule vedle dveří. Sdělí vám také kolik bodů za splění úkou můžete získat. Na splnění daného úkolu máte časový limit. Každou celu můžete vyzkoušet kolikrát chcete a pokořit svůj rekord a nebo jiný tým. Váš tým se nesmí rozdělovat. Po uplynutí času na hru, vrátíte svůj čip a získáte podrobnou statistiku vašeho týmu. Čas je možné na místě za poplatek prodloužit. Tým pro 2- 5 osob. Věk hráčů 5-77 let, do 10ti let s doprovodem.

Co zážitek obnáší?

Vstup do Prison Island na 120 minut pro 2 osoby dle zvolené varianty.
Magický čip, který Vám bude otevírat jednotlivé místnosti.
Statistiku vašeho týmu (navštívené místnosti, časy, posbírané body).
Skřínky na uložení cenností a oblečení.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Případný doprovod může využít služby kavárny, doprovázet hráče v cele nelze.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné spíše sportovní.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Tento zážitek není nutné rezervovat předem. Můžete se dostavit kdykoliv v otevírací době Prison Island, která je uvedena na https://prisonisland-praha.cz/dalsi-informace/.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Praha

od 2 189,-

Praha

od 2 235,-

Praha

od 2 980,-

Praha

od 3 725,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Praha

2 420,-

Pardubice

4 500,-

Náš tip

Praha

1 399,-

Bečov nad Teplou

od 2 999,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.