Rezervace termínu je možná po uplynutí 24 hodin po uhrazení poukazu.

Evropská města pro dva

Krása evropských měst je neskutečná.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno

Platnost poukazu do 31.12.2026

nejprodávanější sleva 200 Kč

Na co se budete těšit

Krása evropských měst je neskutečná. Historická centra, malebné uličky, původní architektura i moderní stavby, samozřejmě gastronomie a místní kultura ... to vše nyní můžete poznat díky propojení společnosti Allegria - Firma na zážitky a značky HOTELCARD. Vyrazte za hranice a navštivte krásná města v 9 zemích Evropy. Připravili jsme pro vás nabídku více než 100 exklusivních hotelů na území tohoto kontinentu. Užijte si jednu noc se snídaní ve dvou v oblíbené destinaci. Užijte si evropská města pro dva. Ať už zvolíte Vídeň, Budapešť nebo Řím, čeká vás mimořádný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

Co se bude dít?

Pobyt si zarezervujete prostřednictvím rezervačního portálu HOTELCARD umístěného na stránkách evropskamesta.firmanazazitky.cz. Stačí zadat číslo poukazu a vybrat si jeden z více než 100 hotelů. Systém vás poté provede jednoduchou rezervací a hotel vám zašle potvrzení Vašeho pobytu.

Co zážitek obnáší?

1x poukaz na ubytování se snídaní pro dvě osoby
v partnerských hotelech.

Balíček neobsahuje

Cestovní náklady – cestovní pojištění, služby nad rámec uvedeného balíčku atp.

Co dalšího se hodí vědět?

Evropa je druhý nejmenší světadíl s rozlohu asi 10 058 912 km² a pokrývá asi 7 % zemského povrchu a zároveň je také druhý nejhustěji zalidněný. Téměř 750 milionů obyvatel Evropy představuje přibližně 9,6% podíl světové populace (údaje k roku 2009).
V Evropě se mimo jiné formovala tzv. západní civilizace. Některé evropské národy hrály roli ve světovém dění v období kolonialismu od cca 16. století do počátku století 20., kdy byl jejich vliv zatlačen do pozadí Spojenými státy americkými - důvodem byla politická a národnostní různorodost Evropy, válečné boje obou světových válek, čtyřicetileté rozdělení Evropy tzv. železnou oponou a přijetí amerického dolaru jako základního mezinárodního platidla.

V Evropě se mluví 218 jazyky z nejméně 6 jazykových rodin (indoevropská, uralská, altajská, afroasijská, severokavkazská a baskičtina), ale naprostá většina mluvčích připadá na jazyky indoevropské. Jednotlivé státy jsou obvykle založeny na národních základech.

Díky bohaté historii jednotlivých území - států Evropy, se také postupně diferencovaly kulturní rozdíly, byla ovlivněna architektura a tak v dnešní době můžeme obdivovat vedle moderních staveb i historická centra úchvatných evropských metropolí ... a nejen jich.

Poznámka

Allegria – Firma na zážitky zajišťuje prodej balíčku “Evropská města pro dva”. Rezervaci řeší partnerský portál HOTELCARD. Tento produkt má zvláštní obchodní podmínky, které naleznete na stránkách evropskamesta.firmanazazitky.cz. Nelze jej měnit za zážitkové poukazy – převádět na kredit. Storno závazně rezervovaného termínu pobytu se řídí podmínkami hotelu. Při jedné rezervaci v jednom hotelu lze využít maximálně 1 poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

sleva 300 Kč Nejprodávanější

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč Nejprodávanější

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.