Mám poukaz |Flyboarding - 10 minut

Každý z Vás využívá krásného počasí jinak, ale většina aktivit se v příjemných slunečních dnech odehrává v okolí vody.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Každý z Vás využívá krásného počasí jinak, ale většina aktivit se v příjemných slunečních dnech odehrává v okolí vody. Využijte i vy krásného počasí a zkuste něco nového - Flyboarding. Vznášejte se nad i pod vodní hladinou, jako byste se s tryskami na nohou už narodili. Je to opravdu jednoduché a užít si to může opravdu každý. Tenhle neopakovatelný zážitek plný adrenalinu prostě musíte zkusit.

Co se bude dít?

Po příjezdu na místo probíhá seznámení s instruktory a lokalitou, následuje předání poukazu. Vybere se vhodná velikost neoprenu a jde se k vodě, kde probíhá školení na souši, které trvá 5-10 minut. Nedílnou součástí je také vesta a helma. No a jde se na věc. :)

Co zážitek obnáší?

Zaškolení instruktorem v délce 10-12 minut, samotný let pod dohledem instruktora v délce 10 minut, zapůjčení potřebného vybavení (vesta, helma, neopren)

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku

Co dalšího se hodí vědět?

Historie

Flyboard byl vynalezen v roce 2012 ve Francii jezdcem Frankem Zapatou. Jeho vynález se stal okamžitým hitem, který doslova obletěl svět. Již ve stejném roce se ve městě Doha konala první soutěž. V Guinnessově knize rekordů je flyboard také zapsán. Zmínku zde má jeho upravená verze, která využívá stlačeného vzduchu.

Jak to funguje?

Vodní skútr je prakticky nejdůležitější součást Flyboardingu. Ten řídí zkušený řidič a následuje vás na celé vaší dobrodružné cestě. Vodní skútr díky tryskovému motoru vhání vodu vysokou rychlostí do připojené trubice, která ústí ve spodní části flyboardu a ručních řiditel. Voda má díky své rychlosti dostatečný vztlak na to, aby člověka na flyboardu vynesla několik metrů nad hladinu a tam jej i udržela.

Létat na něm je snadné

Flyboarding je vlastně takové létání či skákání nad vodní hladinou za pomoci speciálního tryskového přístroje, na kterém stojíte. Vyletět můžete do výšky i 10ti metrů. Ačkoliv to tak nevypadá, létat na flyboardu je poměrně snadné a dá se naučit během pár minut. Ovládání je intuitivní a směr letu určujete pohyby chodidel a boků. Tento sport není těžký a zvládne ho každý. Není potřeba mít dobrou fyzičku. Mnohem důležitější je rovnováha a koordinace pohybů.

Doprovod

Je vřele vítaný – jako divák

Počasí

Má vliv – nekoná se při prudkém dešťi a za bouřky

Oblečení

Plavky, ručník, věci na převlečení

Na co určitě nezapomenout

Platný zážitkový poukaz

Poznámka

Minimální věková hranice účastníka je 12 let. Váhově je flyboard omezen do 120 kilogramů. Domluvené časy jsou orientační, účastníci mohou přijet dříve, občerstvit se a podívat se na klienty před ním. Je potřeba se řídit termíny provozovatele, které jsou vypisovány z velké části o víkendech.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Dobrý fyzický stav, zážitek se nedoporučuje těhotným ženám

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

5 (3 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

20% sleva

vícero lokalit

1 999,- od 1 599,-


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.