Zážitkové dárky pro manželku

Najít vyhovující dárek pro manželku se mnohým mužům zdá být takřka nesplnitelným úkolem. Naštěstí však existují naše zážitkové dárky, díky kterým každý manžel své milé vykouzlí úsměv na rtech.

4.9 (268 recenzí)

Zážitkové dárky pro manželku

20% sleva Nejprodávanější

vícero lokalit

Karlovy Vary, Praha, Říčany u Prahy, Hluboká nad Vltavou, Špindlerův Mlýn, Mladá Boleslav, Brno, Ostrava

1 650,- od 1 320,-

Písek u Jablunkova

od 4 900,-

Netolice

od 1 400,-

Praha

1 990,-

Jizerské hory/Krkonoše

5 499,-

Rochoty okr. Dobříš

od 4 900,-
Zážitkové dárky pro manželku

Najít vyhovující dárek pro manželku se mnohým mužům zdá být takřka nesplnitelným úkolem. Naštěstí však existují naše zážitkové dárky, díky kterým každý manžel své milé vykouzlí úsměv na rtech.

Vyberte vhodný dárek mrknutím oka

Určitě nic nepokazíte zážitkem ve wellness či relaxační masáží. Vaše manželka jistě uvítá také kosmetickou péči o pleť, vlasy či nehty, díky které se bude cítit jako znovuzrozená. Je-li Vaše žena zaměřená spíše na adrenalin, vyberte jí třeba let balónem, jízdu v supersportech anebo zážitkovou sportovní střelbu. Je to určitě akční způsob, jak hodit starosti za hlavu. A to vaše žena ocení. Radost udělá i chutná degustační večeře, degustace vín či zážitkový pobyt v lázních, v roubence na venkově či luxusním hotelu.

Pro křehké duše

Je-li Vaše žena spíše křehkou duší s kreativním duchem, doporučujeme vybírat dárky z kategorie netradičních darů, kde naleznete umělecké zážitky s mozaikou, malování na plátno, ale i divadelní kurzy a další.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.