Vánoční dárek pro přítelkyni

Svou přítelkyni jistě milujete nade vše a tak pro ni hledáte i jedinečný tip na vánoční dárek, který by ji vykouzlil úsměv na tváři. U nás najdete stovky originálních vánočních dárků, kterými ji zahřejete u srdce.

Nápadité tipy na vánoční dárky

Vámi vybraný vánoční dárek pro přítelkyni by měl odpovídat zájmům vaší vyvolené. Sami totiž nejlépe víte, co má vaše přítelkyně ráda a co by případně ráda vyzkoušela. Objevte opravdové skvosty mezi vánočními dárky - například luxusní ošetření pleti na míru. Toto luxusní ošetření pleti by si jako vánoční dárek pro přítelkyni vybrala jistě každá žena. Mezi vánočními dárky jsou také velmi oblíbené zážitkové pobyty - například ochutnávka vín s pobytem pro dva, nebo wine wellness pobyt v Mikulově.


Vánoční dárek pro přítelkyni

Ověřeno Darinou nejprodávanější

vícero lokalit

1 650,-

Ověřeno Darinou Gurmánská akce -10 %
nejprodávanější
Gurmánská akce -10 %
náš tip

Praha

2 500,-

Novinka

vícero lokalit

3 999,-

Novinka

vícero lokalit

2 399,-

Novinka

vícero lokalit

1 199,-

Dolní Morava

od 5 000,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.