Vánoční dárek pro manželku

Nevíte si rady s dárkem, kterým byste svou manželku udělali o Vánocích šťastnou? Nelamte si hlavu, s našimi tipy u ní zabodujete.

Nápadité tipy na zážitkové dárky

Darujte své manželce k Vánocům originální dárek, díky kterému si bude moci odpočinout od svých každodenních starostí a užije si tak chvíli pro sebe. Jako vánoční dárek pro manželku se skvěle hodí například aromaterapeutický zábal, nebo Hammam terapii v luxusním spa v Aquapalace. Po takovém zážitku si vaše manželka bude připadat prostě skvěle. Pokud ale vaše žena touží po nějakém dobrodružství, dopřejte ji adrenalinový zážitek. Třeba taková jízda v supersportech by ji mohla nadchnout.


nejprodávanější

vícero lokalit

od 15 700,-

nejprodávanější

polygon Příbram

od 2 059,-

Novinka

vícero lokalit

3 999,-

Novinka

vícero lokalit

2 399,-

Novinka

vícero lokalit

1 199,-

Dolní Morava

od 5 000,-

vícero lokalit

1 500,-

30 minut navíc

Praha

7 700,-





Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.