Mám poukaz |

Vánoční dárky pro tatínka

Hledáte nejlepší tipy na vánoční dárek pro tatínka? Přichystali jsme si pro vás speciální nabídku zajímavých zážitků, které se skvěle hodí jako dárky k Vánocům.

Vyberte dárek, který ho nadchne

Originální zážitky pro vás pečlivě rozdělujeme do několika přehledných kategorií pro vaši snadnější orientaci. Výběr vánočního dárku pro tátu tak bude rychlý a jednoduchý. Jestliže vám až dosud chyběla inspirace, my vám ji dodáme. Mezi tipy na vánoční dárky patří jednoznačně naše bestsellery jako je indoor skydiving, biatlon na vlastní kůži, testovací den Ford racing, jízda ve sporťácích na okruhu, degustační menu v Žižkovské věži, ale také Noc v hotelu Imperial. Mezi oblíbené patří také let balónem, šokující středověk... A nevíte-li si rady s výběrem, pak tu máme pro vás snadné řešení, darujte univerzální poukaz. Za jeho hodnotu si pak mohou vaši blízcí vybrat cokoliv podle svého gusta.


nejprodávanější

Praha

od 1 900,-

nejprodávanější

od 1 000,-

nejprodávanější

Praha 1

990,-

nejprodávanější

Hradec Králové

od 2 990,-

náš tip

Praha

1 550,-

od 1 000,-

vícero lokalit

od 1 699,-

Varvažov v Krušných horách/Rovečné na Vysočině

1 950,-

vícero lokalit

2 100,-

Sedlčany

od 3 750,-

Dolní Bousov

od 3 750,-

Praha - Modřany

od 2 699,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.