Tipy na vánoční dárky

Hledáte tipy na ty nejlepší vánoční dárky? Inspirujte se a nadělte vašim blízkým pod stromeček zážitek, na který budou vzpomínat ještě dlouho poté!


nejprodávanější

Praha

od 1 900,-

nejprodávanější

od 1 000,-

nejprodávanější

Praha

1 550,-

1 minuta ZDARMA
Ověřeno Darinou nejprodávanější

Praha 1

990,-

- 400 Kč

Benátecká Vrutice

4 500,- 4 100,-

Ověřeno Darinou 51% sleva

Hradec Králové

5 980,- od 2 899,-

Novinka
Novinka

Chorvatsko

28 500,-

Novinka

Chorvatsko

29 500,-

od 1 000,-

Hradec Králové (Předměřice)

1 699,-

Varvažov v Krušných horách/Rovečné na Vysočině

1 950,-
Tipy na vánoční dárky

Hledáte tipy na ty nejlepší vánoční dárky? Inspirujte se a nadělte vašim blízkým pod stromeček zážitek, na který budou vzpomínat ještě dlouho poté!

Tipy na vánoční dárek pro muže

Jestliže vám až dosud chyběla inspirace, co tyto Vánoce darovat přítelovi, dědovi, tátovi nebo manželovi, my vám ji dodáme. Mezi tipy na vánoční dárky patří jednoznačně naše bestsellery jako je indoor skydivingbiatlon na vlastní kůžitestovací den Ford racing, jízda ve sporťácích na okruhu, degustační menu v Žižkovské věži, ale také Noc v hotelu Imperial. Mezi oblíbené zážitky patří také let balónemšokující středověk.

Tipy na vánoční dárky pro ženy

Dumáte nad tím, jaký dárek nadělit babičce, ženě, přítelkyni nebo mamince? Pokud jste se dostali sem k nám, jste na dobré cestě, protože zážitek je ten nejlepší dárek k Vánocům. Chápeme, že vybrat ten vhodný je taky trochu oříšek. Je budoucí obdarovaná duší dobrodruh, ráda sportuje a miluje výzvy? V tom případě jí určitě potěší adrenalinový sport jménem flyboarding. Chcete zvolit něco extrémnějšího? Za zážitkový dárek jménem tandemový seskok vám zprvu možná nepoděkuje, ale po jeho zdolání bude mít hlavu v nebesích ještě dlouho poté.

Fanynka adrenalinu a dobrodružných zážitků zrovna moc není? Darujte ji pod stromeček thajskou masáž, která nezklame. Pokud hledáte něco originálnějšího nadělte si něco i vy s thajskou masáží pro dva a užijte si to společně! Ráda pečuje o svůj zevnějšek? Tak to ji ohromíte s poukazem Petra Clinic, kde se zaměřují na zkrášlení vizáže, jak u žen, tak i u mužů.

Tipy na vánoční dárky pro děti

Hračky, fusky, sladkosti, takové dárky moc dlouho nevydrží. Zato vzpomínky na zážitek, ty s nimi zůstanou do konce života. Jen si vzpomeňte, na co si z dětství pamatujete vy? Jsou to autíčka, panenky, stavebnice nebo to, jak jste šli poprvé s tátou na ryby, projeli se v nablýskaném fáru závratnou rychlostí nebo třeba, jak jste poprvé osedlali koně? To druhé viďte? Vy jim tento rok k Vánocům můžete jednu takovou vzpomínku darovat!

Malé neposedy potěší vstupy do HOP ARENA Čestlice, již zmiňovaná jízda na koni nebo projížďka na dětských motocyklech. Tvořivé duše se vyřádí při kurzu přípravy sushi, lívanců a palačinek a při arteterapii pro rodiče s dětmi.

Nevíte-li si rady s výběrem, pak tu máme pro vás snadné řešení, darujte univerzální poukaz. Za jeho hodnotu si pak mohou vaši blízcí vybrat cokoliv podle svého gusta.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.