Zážitkové dárky pro manžela

Hledáte ideální dárek pro manžela, který ho potěší? Vyberte mu zážitkový dárek z naší široké nabídky.


Zážitkové dárky pro manžela

Náš tip

Praha

od 2 270,-

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Pec pod Sněžkou

od 1 400,-

Nejprodávanější

Vícero lokalit.

Praha, Brno, Liberec, Svitavy, Olomouc, Pardubice, Hradec Králové

od 1 899,-

Novinka

Vícero lokalit.

Praha, Brno, Liberec, Svitavy, Olomouc, Pardubice, Hradec Králové.

1 199,-

Benátecká Vrutice

3 300,-

Lipno

10 900,-

Praha

3 400,-

Erpužice

2 999,-
Zážitkové dárky pro manžela

Hledáte ideální dárek pro manžela, který ho potěší? Vyberte mu zážitkový dárek z naší široké nabídky.

Inspirujte se následujícími tipy na dárky pro manžela.

Adrenalin

Miluje váš manžel adrenalin a je duší dobrodruh, který se nebojí výzev? Darujte mu třeba tandemový seskok anebo bungee jumping. Pokud chcete darovat něco méně extrémního, tak indoor skydiving nebo jízda v supersportu bude tou ideální volbou.

Gurmánské zážitky

Vyžívá se v dobrém jídle a pití a chcete mu darovat zážitek, který prožijete s ním? Večeři v Tančícím domě anebo v Žižkovské věži si užijete oba. Stejně tak, příjemnou plavbu po Vltavě s oběděm. Je váš manžel pivař? Darujte mu školu čepování piva v Plzeňském prazdroji.

Pro milovníky zbraní

Má rád zbraně a vojenskou techniku? Darujte mu profesionální výcvik střelby, kde si zastřílí z pistolí i samopalů. Alternativou je venkovní střelnice, kde si mimo jiné vyzkouší i odstřelovací pušku a brokovnici.

Relax

Co takhle vyrazit s manželem na Moravu do čtyřhvězdičkového wellness hotelu Sladovna. Anebo mu darujte thajskou masáž navrženou pro workoholiky. A co takhle poukaz do tradičního barber shopu, kde se postarají i o jeho vousy.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.