Mám poukaz |

Zážitkové dárky pro manžela

Pro výběr dárku pro manžela je většinou nutné udělat si trochu více času. Záleží samozřejmě, jak dlouhou dobu spolu jste a jak moc znáte jeho přání. Můžete manžela „jen“ překvapit anebo rovnou šokovat vybraným zážitkem. Máme pro každého něco.

Udělejte mu radost zážitkem

Mezi oblíbené dárky pro manžela patří zážitky s vojenskou tématikou, jelikož si od dětství velmi rádi hrají na vojáky. Stejně vysoké oblibě se těší i jízdy v supersportech, střelba ze zbraní i kurz přežití. A klasikou, kterou nikdy nic nezkazíte, jsou gurmánské zážitky. Který muž by odolal pořádně šťavnatému steaku?

Co pro workoholiky?

Patří-li váš manžel k workoholikům či unaveným pracantům, dopřát mu můžete odpočinek v podobě masáže či wellness zážitku. A co třeba darovat relaxaci v pivní lázni? Odpočívat se dá i aktivně na zajímavém kurzu ať už kovářském, sklářském a nebo truhlářském. Inspirovat se můžete i nabídkou sportovních zážitků ať už s celebritou a nebo bez.


Zážitkové dárky pro manžela

nejprodávanější

Černá Hora

4 550,-

Novinka

Lety u Dobřichovic

16 000,-

Benátecká Vrutice

3 300,-

Erpužice

2 999,-

Praha

3 300,-

vícero lokalit

1 660,-

Praha

2 300,-

Beskydy

2 190,-

vícero lokalit

od 1 320,-

polygon Příbram

4 479,-

Kolín

od 1 899,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.