Vánoční dárek pro přítele

Překvapte o Vánocích svého přítele originálním vánočním dárkem z naší pestré nabídky zážitků. Jestliže vám již schází inspirace pro výběr vánočního dárku pro přítele, jste na správné adrese.


Ověřeno Darinou 51% sleva

Hradec Králové

5 980,- od 2 899,-

Ověřeno Darinou - 600 Kč

Most

4 990,- od 4 390,-

32% sleva

Hradec Králové

1 190,- od 799,-

nejprodávanější

Plzeň

3 330,-

20% sleva

Hradec Králové (Předměřice)

1 999,- 1 599,-

15% sleva

Benátecká Vrutice

4 600,- 3 910,-

1 minuta ZDARMA
Ověřeno Darinou nejprodávanější
náš tip

Praha - Letňany

7 790,-

Sedlčany

od 3 750,-

Dolní Bousov

od 3 750,-

Praha - Modřany

od 2 799,-
Vánoční dárek pro přítele

Překvapte o Vánocích svého přítele originálním vánočním dárkem z naší pestré nabídky zážitků. Jestliže vám již schází inspirace pro výběr vánočního dárku pro přítele, jste na správné adrese.

Dárky, kterými ho nadchnete

My vám přinášíme novou vizi a vy díky ní určitě vyberete skvělý vánoční dárek. Připravili jsme pro vás stovky zážitků, které si váš přítel může užít po celé České republice. Stále přemýšlíte o tom nejlepším dárku, ale nemůžete žádný vybrat? Prohlédněte si naši nabídku adrenalinových zážitků, které vás jistě zaujmou. Každý muž miluje rychlou jízdu třeba ve formuli, nebo Lamborghini. Objednat můžete rovněž army zážitek, nebo střelecké odpoledne. Překvapit ho můžete i některým zajímavým kurzem. Co třeba na pilotování letadla anebo řízení lodi?


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.