Dárky pro radost

Každý má v životě někdy nutkavou potřebu udělat druhým lidem radost. Dárky pro radost mohou být různého charakteru. Udělejte radost našimi zážitky.


Dárky pro radost

40% sleva

Přes 30 střelnic po celé ČR

1 899,- 1 139,-

Nejprodávanější
Ověřeno Darinou Nejprodávanější
akce Náš tip

Vícero lokalit

Brno, Přerov, Praha, Jihlava

1 890,- od 1 799,-

Praha

1 580,-

U vás doma.

1 880,-

Vícero lokalit

Praha, Brno, Liberec, Svitavy, Olomouc, Pardubice, Hradec Králové

od 1 699,-

Jedovnice

od 800,-

Netolice

od 1 400,-

Dolní Bousov

od 3 750,-

Praha - Modřany

od 2 799,-
Dárky pro radost

Každý má v životě někdy nutkavou potřebu udělat druhým lidem radost. Dárky pro radost mohou být různého charakteru. Udělejte radost našimi zážitky.

Udělejte radost sobě, nebo svým blízkým

Je ve vašem okolí někdo, komu byste rádi udělali radost? Nemusíte čekat na žádnou konkrétní příležitost, jednoduše vyberte u nás zážitek a darujte jej. Rozsévejte s námi radost ze života. A nešetřete ani na sobě. Dárek pro radost můžete koupit i sami sobě! Tak vybírejte a užívejte si po svém. Třeba při degustačním menu některého z předních českých šéfkuchařů, na kruzu vaření, při únikové hře a dalších zábavných hrách.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.