Mám poukaz |

Zážitkové dárky pro kolegyni

Udělejte radost své kolegyni (nemyslíme drbáním o šéfovi), ale darujte jí některý z našich zážitků. Uvidíte, jak bude vděčná, že na chvíli vymění své vyhřáté pracovní místo za neobvyklé dobrodružství.

Nápadité dárky, kterými ji potěšíte

Vybírat můžete od adrenalinu po klidnější aktivity – nabídka je opravdu široká. Třeba taková jízda supersportem, patří-li mezi auto nadšence, by na ni mohla udělat opravdový dojem. Nebo naopak odpočinkový víkend někde na horách v krásné přírodě. A pokud jste si opravdu blízko, vyrazte společně s ní. Utužíte tak společné vztahy a představte si to nadšené vyprávění, které pak dopřejete zbytku kolegů v práci.

Potěšit můžete určitě i dárkem z oblasti beauty a zdraví. Pokud se zajímá o esoterii, vyberte jí třeba kurz výkladu cikánských karet. Je-li kreativní, darujte ji umělecký zážitek, u kterého využije svůj potenciál malířky, herečky či výtvarnice.


Zážitkové dárky pro kolegyni

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.