Zážitkové dárky pro holky

V naší pestré nabídce zážitků najdete i takové, které potěší nejedno holčičí srdce.


Zážitkové dárky pro holky
Zážitkové dárky pro holky

V naší pestré nabídce zážitků najdete i takové, které potěší nejedno holčičí srdce.

Pro malé tvořilky

Podporovat v dětech uměleckého ducha je důležitou součástí jejich vývoje. Pokud doma máte šikulu, která nedá štětec z ruky, radost jí určitě udělá arteterapie, při které si klidně i s rodiči namaluje nápaditý obraz. Nadchnout by mohl ale i kurz pečení či vaření pro děti.

Zážitky pro parádnice

Pokud je už slečna trochu větší, je možné, že podlehla kouzlu kosmetických procedur. Třeba taková manikúra by mohla být trefou do černého. Nebo návštěva vlasového salónu, ze kterého s nadšením a krásným novým sestřihem.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.