Vánoční dárky pro holky

Vybíráte dárek pro svou dceru, nebo neteř? Darujte skvělý zážitek, který každou slečnu potěší. V naší nabídce můžete najít zážitky ze všech oblastí pro různé věkové kategorie.

Vyloženě holčičí dárky

Pokud si lámete hlavu s výběrem toho nejvhodnějšího dárku, vsaďte na naše zážitkové dárky. Jako vánoční dárek se hodí například zážitkový poukaz, díky kterému se může na chvíli stát mořskou pannou, nebo farmářkou. A nechtěla by se stát divadelní herečkou či tanečnicí? Pokud je kreativní, nahlédněte do kategorie umění a kreativita. Je-li slečna již náctiletou, mohla by ocenit péči o nehty anebo péči o vlasy. Naše nabídka vánočních dárků pro holky je dostatečně široká a tak v ní určitě vyberete ten nejlepší dárek.


nejprodávanější

Loukovec

2 450,-

Ověřeno Darinou Gurmánská akce -10 %
20% sleva

Hradec Králové (Předměřice)

od 1 699,-

Brno – Žebětín

4 900,-

vícero lokalit

od 2 100,-

Praha

od 5 000,-

Praha - Smíchov

od 900,-

vícero lokalit

od 1 150,-

- 400 Kč

Benátecká Vrutice

4 500,- 4 100,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.