Mám poukaz |

Zážitkové dárky pro bráchu

Vybrat originální dárek pro bratra se může zdát jako náročný úkol. S naší nabídkou dárkových zážitků ale jistě vyberete něco, čím mu uděláte obrovskou radost.

Zážitkové dárky, ze kterých bude unešený

Je váš brácha spíše akčnější povahy? Adrenalinový zážitek bude pravou volbou. U zážitkových jízd rychlými auty zapomene na své starosti, stejně tak u vyhlídkových i akrobatických letů či vodních dobrodružství. Ale pokud je váš bratr spíše na klidnější aktivity, radost mu uděláte i kreativním kurzem, gurmánským zážitkem či zajímavým pobytem. Pro workoholiky můžete vybírat mezi masážemi i wellness zážitky. A co takhle trochu péče v barbershopu?


10% sleva

Praha

890,- od 799,-

nejprodávanější

Plzeň

3 330,-

nejprodávanější
Videozáznam zdarma

Praha

2 750,-

Ověřeno Darinou náš tip

Ostrov u Macochy

1 490,-

Český Krumlov

od 1 515,-

vícero lokalit

1 899,-

Praha

1 490,-

vícero lokalit

od 1 890,-

Benátecká Vrutice

2 000,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.