Zážitkové dárky pro bráchu

Hledáte dárek originální dárek pro bráchu, kterým překvapíte? Vyberte mu zážitkový dárek z naší široké nabídky a udělejte mu radost.


Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 1 770,-

Ověřeno Darinou - 600 Kč

Most

4 990,- od 4 390,-

nejprodávanější

Plzeň

3 330,-

50% sleva

Přes 30 střelnic po celé ČR

2 999,- 1 499,-

Ověřeno Darinou 15% sleva

Ostrov u Macochy

od 1 390,-

10% sleva

Praha

890,- od 799,-

Novinka

od 1 000,-

Český Krumlov

od 1 515,-

vícero lokalit

2 000,-

Jihlava

od 1 890,-
Zážitkové dárky pro bráchu

Hledáte dárek originální dárek pro bráchu, kterým překvapíte? Vyberte mu zážitkový dárek z naší široké nabídky a udělejte mu radost.

Zážitkové jízdy

Pokud hledáte inspiraci? Nechte svého brachu otestovat své řidičské dovednosti ve Fordu Fiesta Rallye. A co takhle se projet v o něco menším mini hot rod po Praze?

Adrenalin

Prahne po větším adrenalinu? S tandemem nešlápnete vedle. Pokud je tandem moc velký exrém, tak indoor skydiving je skvělá alternativa.

Relax

Chcete, aby si brácha užil trochu relaxu a pohody? Exotická bambusová masáž bude to pravé pro něj. Pivní nadšence určitě potěší privátní relax ve SPA BEERLAND s neomezenou konzumací piva.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.