Dárky pro děti

Přemýšlíte, co vybrat za dárek pro svou ratolest či ratolesti? Nahlédněte do naší nabídky a pořiďte zážitek. Všechny děti dychtí po nových zkušenostech, tak jim je dopřejte.


Dárky pro děti

50% sleva Nejprodávanější

Přes 30 střelnic po celé ČR

1 999,- 999,-

- 500 Kč Novinka

Praha - Vrané nad Vltavou

2 199,- od 1 699,-

Nejprodávanější

Praha 1 - Nové Město

1 200,-

Ověřeno Darinou Nejprodávanější
Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Praha

od 1 990,-

Horní Bezděkov

819,-

Praha Krč

1 890,-

vícero lokalit

Praha , Ústí nad Labem

1 400,-

vícero lokalit

Praha, Praha (u vás doma)

1 500,-

Praha nebo z domova online

7 180,-
Dárky pro děti

Přemýšlíte, co vybrat za dárek pro svou ratolest či ratolesti? Nahlédněte do naší nabídky a pořiďte zážitek. Všechny děti dychtí po nových zkušenostech, tak jim je dopřejte.

Dárky pro všechny děti

Chcete-li potěšit aktivního jedince, rozhodně nesmíte minout sekci adrenalinových zážitků a zážitkových jízd. Můžete tam totiž objevit hotové skvosty šité na míru právě vašemu dítěti jako je indoor skydiving. Jízda na motorce či v dětské buggy je opravdu originálním zážitkem, které dítě nadchne. Pro vyznavače sportu tu máme jedinečný kurz bojového umění kendó anebo raději kurz lezení? A má-li vaše dítko umělecké vlohy, mohlo by ocenit umělecké a kreativní kurzy.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.