Zážitkové dárky pro ségru

Plánujete svou sestru obdarovat něčím, na co bude dlouho vzpomínat? To pro vás máme nejeden tip na výjimečný dárek, kterým ji potěšíte.


Zážitkové dárky pro ségru

- 500 Kč Novinka

Praha - Vrané nad Vltavou

2 199,- od 1 699,-

Ověřeno Darinou Nejprodávanější
Nejprodávanější

Praha

od 2 380,-

Praha - Modřany

2 999,-

U vás doma.

1 880,-

vícero lokalit

Praha, Karlovy Vary, Špindlerův Mlýn, Říčany u Prahy, Mladá Boleslav, Hluboká nad Vltavou, Brno, Ostrava

1 440,-

přístav Petrov

3 490,-

Praha

1 590,-

Lipno

od 2 990,-

U vás doma online

1 330,-

Praha - Čestlice

2 990,-
Zážitkové dárky pro ségru

Plánujete svou sestru obdarovat něčím, na co bude dlouho vzpomínat? To pro vás máme nejeden tip na výjimečný dárek, kterým ji potěšíte.

Udělejte sestře radost nápaditým dárkem

Masáže jsou tradiční volbou, kterou nic nezkazíte. Kreativně založené oslavenkyně zase potěší nejrůznější umělecké kurzy. Vaří-li ráda, zkuste jí vybrat některý z kurzů vaření. Pokud ji ale chcete překvapit něčím originálním, zkuste vybrat zážitek s pořádnou dávkou adrenalinu. Ať už ve vzduchu, na silnici a nebo na vodě, na takovou akční jízdu zkrátka nezapomene. Pěkné vzpomínky jí může zajistit i originální degustační večeře či zážitkový pobyt. A pokud máte mladší sestru, jistě ji potěší i nabídka zážitků pro děti a teenagery.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.