Mám poukaz |

Zážitkové dárky pro přítele

Přejete si potěšit svého přítele dárkem, ze kterého bude celý pryč? Z naší nabídky si vyberete i takové zážitky, které můžete prožít společně a užít si tak romantické chvíle.

Potěšte jeho akční povahu

Všímáte si, že váš milý chvíli neposedí a musí neustále něco nového podnikat? To máte skvělou příležitost potěšit ho zážitkem, díky kterému zažije pořádný výbuch akce. Klasikou jsou adrenalinové zážitky, při kterých se mu pořádně zvýší tepová frekvence. Ale zabodujete u něj i leteckými zážitky (pokud tedy nemá strach z létání či výšek, na to pozor).

Otestujte jeho fyzičku

Je ten váš sportovec tělem i duší? Tak to bude sportovní zážitek jasnou volbou. Uvidíte, jak mu budou oči zářit radostí při možnosti dát si pořádně do těla a podrobit svou fyzičku testu při nejrůznějších sportovních zážitcích.

Získejte si jeho srdce jídlem

Ne nadarmo se říká, že cesta do mužova srdce vede přes jeho žaludek. Gurmánským zážitkem ho určitě dostanete do kolen. V naší nabídce vyberete jak pro milovníky masa, vyznavače luxusních restaurací, degustátory alkoholů, ale i pro ty, co se chtějí na kurzu vaření něco přiučit.

Výlet s parádním ubytováním

Co se takhle vydat někam spolu a užít si zážitek společně? Vybrat pro svého přítele můžete zážitkový pobyt, ať už někde v přírodě, nebo v historickém centru města. Uvidíte, že změnu prostředí ocení a rád s vámi okolí vašeho ubytování prozkoumá.


Zážitkové dárky pro přítele

Ověřeno Darinou nejprodávanější
Ověřeno Darinou nejprodávanější

Březnice okres Příbram

od 1 999,-

nejprodávanější

Příbram

od 1 499,-

nejprodávanější
Ověřeno Darinou náš tip

Ostrov u Macochy

1 490,-

Novinka

Lety u Dobřichovic

3 900,-

Novinka

Lety u Dobřichovic

3 500,-

Novinka

vícero lokalit

2 299,-

Praha - Modřany

4 999,-

až 21 střelnic po celé ČR

4 359,-

Benátecká Vrutice

4 600,-

Praha

3 600,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.