Mám poukaz |

Zážitkové dárky pro kluky

Výběr vhodného dárku pro kluky nemusí být oříšek. Stačí se inspirovat našimi tipy, se kterými u oslavence jistě zabodujete na plné čáře.

Potěšte milovníky dobrodružství

Kluci jsou od přírody rádi objevovateli všeho akčního a dobrodružného. Proto nejlepší volbou bude adrenalinový zážitek v zábavním parku, který oslavenci pořádně rozproudí krev v žilách. Určitě vycházejte z toho, co je mu blízké. Má-li adrenalin v krvi, potěší ho určitě motoristický zážitek anebo v buggy.

Pro náruživé sportovce?

Máte co dočinění s oslavencem, který nedá na sport dopustit? Tak to bude volba vhodného dárkového zážitku jasná. V naší nabídce můžete vybrat hned z několika různorodých sportovních zážitků, které jsou ryze sportovní a přitom originální jako třeba bojové umění kendó, kung fu, nebo kurz lezení či parkouru? Upřednostňuje-li však klidnější aktivity, zkuste ho zaujmout kurzem vaření.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.