Dárek k promoci

Mezi dárky k promoci samozřejmě patří především ty aktivity, které se týkají mladší generace. Po vysoké škole si chce každý začít pořádně užívat, proto jim dárkem k promoci dopřejte adrenalinu plnými doušky.

Vhodný dárek, kterým oslavíte úspěšnou promoci

Chcete-li obdarovanému dopřát adrenalinové chvíle, vyberte jako dárek k promoci třeba seskok padákem, nebo vodní flyboarding či hoverboarding. Další možností netradičního dárku je offroad či rallye jízda, nebo pilotování letadla či helikoptéry. Všechny tyto aktivity mají jedno společné - obdarovaný si je užije naplno.


nejprodávanější

Plzeň

od 1 780,-

nejprodávanější

vícero lokalit

2 399,-

nejprodávanější

Chomutov

1 599,-

nejprodávanější

Hradec Králové

od 2 990,-

náš tip

Praha - Letňany

2 890,-

Novinka

vícero lokalit

3 999,-

Novinka

vícero lokalit

1 199,-

20% sleva

Hradec Králové (Předměřice)

od 1 699,-

Praha

od 5 000,-

Praha - Modřany

od 2 699,-

Frýdek-Místek

od 1 700,-

Ověřeno Darinou garance 4000 m

Beskydy

2 190,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.