Rafting pro celou rodinu

Máte rádi vodu?

 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Máte rádi vodu? Zdá se Vám rafting na divoké řece příliš nebezpečný? Pak právě pro Vás a Vaše děti jsme připravili tento balíček. Čeká Vás aktivní relaxace v podobě klidného proudu řeky Otavy bez jezů a nástrah. Žádné hřmící a náročné peřeje, ale klidná jihočeská řeka protékající krásnou šumavskou přírodou. Garantujeme Vám intenzivní prožitek z vyhlídkové plavby raftem po řece Otavě. Projedete se po trase dlouhé osm kilometrů s úchvatným výhledem na největší hradní zříceninu v naší zemi, hrad Rábí. Po celou dobu máte možnost koupaní na říčních plážích a občerstvení ve vodáckých hospůdkách na řece. Na své si jistě přijdou úplní začátečníci, ale i ostřílení borci. Před plavbou si nezapomeňte natrénovat společné vodácké „ahoj“.

Co se bude dít?

Na zážitek dorazte o 15 minut před domluveným časem. Nemusíte být vodácky zkušení, na začátku plavby Vám vysvětlíme základní informace a věřte, že to zvládnete. Po školení se vydáte na svou plavbu po proudu řeky Otavy. Na konci trasy Vás vyzvedneme a převezeme zpátky do nástupního místa. Trasa je vhodná pro začátečníky, voda je klidná a bez jezů. Plavbou strávíte cca 2 hodiny dle stavu vody. Je nutné počítat s časem dopravy na start plavby a z cíle na start. V průběhu plavby se můžete vykoupat. Na zážitku můžete strávit cca 2-5 hodin dle Vás.

Co zážitek obnáší?

Zapůjčení a přistavení raftu, pádel a plovacích vest (volitelné),
vstupní instruktáž,
odvoz zpět do nástupního místa.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec obsahu balíčku (občerstvení....).

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Počasí

Má vliv.

Oblečení

Sportovní oblečení a plavky.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, plavky, boty do vody, ručník.

Poznámka

*Maximální možný počet dospělých osob na raftu je 4 dospělí a 2 děti do 15 let, avšak záleží na stavu vody. Ideální posádku tvoří 2 dospělí a 2 děti.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav.

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.8 (24 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

- 500 Kč

Praha

2 499,- od 1 999,-

České Budějovice

1 290,-

Praha - Modřany

2 999,-

Český Krumlov

1 340,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.