Vánoční dárky pro kluky

Hledáte ten nejlepší vánoční dárek pro svého syna nebo synovce? Na našich stránkách najdete originální tipy na vánoční dárky pro kluky každého věku.

Zážitky, které nadchnou všechny kluky

Nebaví vás hledat vánoční dárky pro kluky po obchodních centrech? Chcete je zakoupit rychle a na jednom místě? Naše nabídka je kompletně online a k objednání nejlepších vánočních dárků pro kluky vám bude stačit pár minut a kliknutí. Darovat můžete například dobrodružství ve světě fantazie Karla Zemana, jízda v minitanku, bojové umění kendó či kung fu. Kluky, kteří mají blízko k počítačům, jistě nadchne možnost vyzkoušet si být programátorem. Podobných nápaditých zážitkových dárků v naší nabídce ale najdete mnohem více.


Ověřeno Darinou nejprodávanější
nejprodávanější

Praha

1 400,-

Kolín

4 900,-

20% sleva

Hradec Králové (Předměřice)

od 1 699,-

vícero lokalit

od 2 100,-

Praha - Smíchov

od 900,-

Červený Újezd

od 1 200,-

Netolice

od 1 400,-

vícero lokalit

od 1 150,-

Praha

2 300,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.