Vánoční dárky pro děti

Štědrý večer je pro děti tím nejlepším zakončením celého dne Štědrého dne - pod stromečkem na ně čeká řada dárků. Vybrat ten nejvhodnější dárek může být občas oříšek, ale s našimi tipy vám půjde výběr od ruky.

Dárky, které rozzáří dětské oči


Jestliže chcete svým dětem nadělit i něco originálnějšího než jen hračky, jste na správné adrese. V naší nabídce naleznete mnoho originálních vánočních dárků pro děti. Ať už jsou zájmy vašich dětí jakékoliv, v naší pestré nabídce zážitků jistě vyberete ten nejvhodnější dárek. Děti milují pohyb, zkuste vybrat  zážitek ve Freex - interaktivním trampolínovém parku, nebo indoor surfing. Ale i ze zážitků na motorce budou vaše ratolesti nadšené. Rozvážnější děti ocení kreativní zážitky, ale i kurz vaření. Mezi oblíbené pak patří bezesporu kurz lezení, bojové umění se samurajským mečem i jízda v dětské buggy.


Ověřeno Darinou nejprodávanější

Vícero lokalit

1 399,-

nejprodávanější

Kutná Hora

od 2 500,-

Ověřeno Darinou nejprodávanější
20% sleva

Hradec Králové (Předměřice)

od 1 699,-

vícero lokalit

od 2 100,-

Praha - Smíchov

od 900,-

vícero lokalit

od 1 150,-

vícero lokalit

1 400,-

- 400 Kč

Benátecká Vrutice

4 500,- 4 100,-

vícero lokalit

1 500,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.