Zážitkové dárky pro kamaráda

Opravdu dobrých kamarádů člověk mnoho nemá, proto bychom si jich měli vážit a jednou za čas je obdarovat dárkem, který jim udělá radost. A protože jsou to obvykle lidé, které dobře známe, nebude problém vybrat zážitek, který bude dle jejich gusta.

Zážitkový dárek jako důkaz opravdového přátelství

Mezi našimi adrenalinovými, pobytovými či gurmánskými dárky si zcela nepochybně vyberete dárek pro svého kamaráda i vy. Akčnější kamarády potěší rychlá jízda autem, akrobatický let, moderní simulátory či zážitkový kovářský kurz. Ty pohodovější zase rozhodně nezklamou thajské masáže i wellness, třeba rovnou pivní lázně. Zároveň můžete sáhnout po takovém zážitkovém dárku, který bude pro více lidí. Zábavu si tak můžete užít společně.


Zážitkové dárky pro kamaráda

nejprodávanější

Popice u Jihlavy

2 900,-

České Budějovice

1 290,-

Újezd nad Lesy

1 800,-

Kolín

od 1 899,-

Benátecká Vrutice

2 000,-

Praha

1 700,-

Benátecká Vrutice

3 300,-

Smržovka a okolí

od 990,-

Praha

od 1 899,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.