Mám poukaz |Pro malé i velké nadšence

Kurz žonglování

Jste obratní?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Jste obratní? Máte postřeh? Máte rádi pohyb a zábavu? Zkuste žonglování a další kejkle s ním spojené, jako balancování na jednokolce, chození na chůdách apod. Připravili jsme pro vás 2 hodinový kurz, kde se naučíte základy této zajímavé a netradiční sportovně umělecké disciplíny, jejíž kořeny sahají až do starověkého Egypta. Kurz se skláda nejen z praktické části, ale také z teorie, kdy se v průběhu zážitku dozvídáte spoustu zajímavostí. Za zmínku stojí také to, že žonglování efektivně rozvíjí mozek a práci mezi pravou a levou hemisférou.

Co se bude dít?

Po příchodu na kurz předložíte instruktorovi svůj zážitkový poukaz. Následně se dozvíte něco o žonglování samotném, co se používá nejčastěji, jaké nástroje jsou oblíbené a postupně za pomoci osvědčených triků a metod se velmi snadno a rychle naučíte žonglovat se třemi míčky. Naučíte se roztáčet talíř pomocí tyčky. Vyzkoušíte si i ostatní méně známé styly žonglování (odrazové žonglování, cigar box kontaktní žonglování…), ale i balancování (jednokolka, rolla bolla, slack line chůdy). Dozvíte se jak vypadá život v cirkuse, jaký je rozdíl mezi „Novým cirkusem“ a tím klasickým. Jak udělat žonglérské představení, nebo show. Budeme si povídat o buskingu, nebo třeba málo známé žonglérské matematice a o všem dalším, co s žonglováním byť jen úzce souvisí.

Co zážitek obnáší?

2 hodinový kurz žonglování, profesionálního lektora, veškeré žonglérské náčiní.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Pouze jako divák.

Počasí

Má vliv v případě konání venku (nesmí pršet, být velká zima a silný vítr).

Oblečení

Pohodlné/sportovní dle aktuálního počasí.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Realizace zážitku probíhá od dubna do října (dle počasí) venku a od listopadu do března ve vnitřních prostorách přičemž počasí v takovém případě nerozhoduje. Minimální věk účastníka 7 let. Aby se zážitek mohl konat, je nutné naplnit kurz minimálním počtem účastníků tj. 3 účastníci. Maximální počet skupiny je 10 osob.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Praha

od 1 899,-

Praha (u vás doma)

od 3 199,-

Praha (u vás doma)

od 4 199,-


Podobné zážitky

Domažlicko

5 000,-

Březnice okres Příbram

od 1 999,-

Březnice okres Příbram

od 2 499,-

Praha/Čestlice

od 1 790,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.